Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kötelező orvost fogadni?

Kötelező orvost fogadni?

Figyelt kérdés
Magánkórházba tervezem a szülést,orvoshoz is oda járok,vagyis a magánrendelőjébe,de a vizsgálatokat a kórházban végzik.Elég drága így is a szülés meg az ellátás a szülésre,+ még a fogadott doki díja ami kb.100.000 ft.Azt lehet csinálni hogy én nem fogadom fel a dokit,hanem amikor itt az idő az ügyeletes dokinál szülök??
2012. márc. 8. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a magánkórházban a szülésnek fix ára van akkor fölösleges fogadnod. Én államiba szültem és senkinek nem adtam egy fillért se. Nem mondom hogy kedvesek voltak, de a munkájukat 100 százalékig ellátták. Császármetszés volt.


Kívánok neked szép babaváró időszakot.

2012. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Csak példaképpen írom én amikor a lánykámat szültem fogadtam orvost,mégis hagyott szenvedni.Teljesen kitágultam és csak nyomtam és nyomtam..nem tudott lejönni a babám császár lett a vége.24 órát vajúdtam és 1 órát nyomtam.

A 2.gyermekemnél eldöntöttem,hogy nem fogadok orvost minek,ha ugyis kiszenvedtet?Bementem szülni az ügyeletes dokihoz,még az adatokat sem volt idő felvenni jöttek a toló fájások.Ugyan úgy elakadt a babám az ügyeletes doki meg segített a karjával nyomta a picit szépen lefelé.45 perc alatt ketten kipréseltük.Nem hagyta,hogy ujjabb császár legyen és,hogy szenvedve szüljek.Többet nem láttam már a kórházban így nem tudtam neki meghálálni ez ma is bánt,de jó döntés volt,hogy nem fogadtam újra orvost.

2012. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sima kórházban szültem,nem volt fogadott dokim.Tökéletesen megvoltam elégedve az orvosokkal is meg a nővérekkel is,egy szavam se lehet.Azzal se bántak jobban akinek fogadott dokija volt.Én is császárral szültem és volt olyan hogy többször is bekérdezett a doki hogy hogy vagyok.És én se adtam senkinek pénzt.
2012. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha magánkórházban szülsz, akkor elvileg ott már nem kérhet a fogadott orvos plusz pénzt. Legalábbis barátnőmtől nem kért az orvosa.
2012. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Babi0906 ***** válasza:

Magánkórházba alapból díja van a szülésnek így szerintem külön az orvosnak nem kell adni. Én magánorvoshoz járok,de a körzetem szerinti kórházban fogok szülni nála.

Nálam,ha nem lesz bent és hagy szenvedni meg ilyenek akkor nem adok pénzt, ennyi!! Nincs róla szerződés írva,hogy ennyi-annyi pénzt kap. Ha nem úgy látja el a munkáját ahogy elvárom akkor örüljön annak,hogy gondozásra hozzá jártam (az se olcsó havi szinten). De az én dokimmal ilyen gond nem lesz szerintem :)

2012. márc. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!