Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés utén kötelező a védőnőt...

Szülés utén kötelező a védőnőt fogadni vagy lemondhatok a "szolgálatairól"?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fogadod, hanem "hivatalból" van, akihez körzet szerint tartozol.

Valakik szerint írásban lemondhatod, de szerintem hülyeség, mert tuti jelzi a család és gyermekvédelmi szolgálat felé. Akkor majd azok látogatnak.

Védőnőt ki lehet bírni, és vannak nagyon jó szakemberek, kedves nőcik is:)

2011. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és nem szülés utántól találkozol vele, hanem már a terhesség alatt is. Ha kismama vagy, úgyis tudod, ha meg nem akkor azért írom.
2011. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 *Calli* ***** válasza:
Hivatalosan írásban lemondhatsz róla, ekkor neki kötelessége értesíteni a családvédelmi szolgálatot, akik kijönnek leellenőrizni mik a körülmények, ha minden ok akkor nem fognak többet zaklatni...
2011. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó írta jól, én is utána néztem már, de olyan keveset zavar a védőnő, hogy annyit kibírok.
2011. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A családvédelmi nem érdekel jöhetnek nyugodtan rendezettek a körülmények de ezt a nőt többet nem szeretném látni...Jártam hozzá végig a terhességem alatt.Nemsokára szülök azért kérdeztem.De a lényeg h akkor van rá lehetőség,Köszi mindenkinek.
2011. máj. 24. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!