Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt valaki, aki nem...

Van itt valaki, aki nem kórházban, hanem otthon szeretne szülni? Miért?

Figyelt kérdés
27 éves férfiként meglehetősen kívülállónak érzem magam, így nem akarok vitát generálni, csak kíváncsi vagyok.
2012. márc. 9. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van, a másodikat szültem otthon norvégiában. (2 itthon született,kórházban)


azért volt otthon,mert a kórházból ott úgyis kidobnak a szülés másnapján, ott orvos nincs is a szülésnél csak a szülésznő. Azt meg otthon is lehet. Igy nem kellett bevonulni, aztán meg másnap haza.egyszerűbb volt.

2012. márc. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most jól le leszek pontozva, de otthon.

Két gyereket szültem kórházban, szeretnék egy harmadikat, de lehet emiatt nem vállalom be.

Egyszerűen nem érzem ott magam biztonságban. Nem érzem, hogy ott jobb nekem, vagy a gyereknek. Nem is maga a szülés, hanem az előtte (mindkettőt túlhordtam, befektettek terminus után) és utána ott töltött napok miatt. Nekem az minden volt, csak a babával összeszokás nem. Segítséget úgysem kapsz sem a szoptatáshoz, sem máshoz, viszont van naponta kb ezer vizit, amikor nem történik semmi, csak bevonul a fél orvosi kar a szobába. Közben ugyanígy bejön a takarítónő, az ápolónők, bár nem tudom, minek. Ja és így szoptass nyugodtan. A kaja szar. Nekem mindkét gyerek születése után életem legrosszabb 1-1 hete volt (mert nálunk ennyi a minimum, amíg bent vagy) már minden este sírtam, hogy mikor jöhetünk haza.

2012. márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok

hazajöhetsz itthon is. Én 2 nap után saját felelősségre hazajöttem mindkettőnél akik Magyarországon születtek.

Csak alá kell írni egy papírt.

2012. márc. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Tudom,hazajöhetnék, de ha ezt megemlíted, hirtelen a babánál el kell kezdeni valami antibiotikumkúrát (5 napos)mert "fertőzésre utaló jeleket vélnek felfedezni"...

Szóval akkor a babát nem adják haza valami mondvacsinált okkal.

2012. márc. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen nem volt. Ha lett volna,akkor megmondtam volna,hogy egyrész nem egyezek bele, hogy antibiotikumot adjanak,másrészt akkor majd a gyerekorvosom kezeli.
2012. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:) hát itt nem kérdezik meg, hogy kaphat-e a gyerek kezelést. Csak betolták reggel, már ott volt a fejében az "antenna" és mondták, hogy anyuka, ez van.
2012. márc. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért kell leadni mielött befekszel egy papírt, hogy minden kezelésről értesíteniük kell téged vagy a férjedetés csak a beleegyezéseddel csinálhatják. A fél család orvos, férjem is, tudom hogy védjem meg magam tőlük :)
2012. márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!