Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros kismamák, magatokat...

Császáros kismamák, magatokat borotváltátok otthon a műtét előtt, vagy bent a kórházban csinálták meg?

Figyelt kérdés
EGy korábbi műtétem miatt programozott császáros leszek hamarosan, az elsőnél bent borotváltak, és arra gondotam, hogy én magamnak kicsit humánusabban megcsinálnám itthon, csak nem tudom, hogy ez való-e?
2011. dec. 16. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Amennyire tudod, csináld meg otthon. Bár, ha nekik bent nem tetszik valami, úgyis megigazítják:-)

Nekem nagyon nay hasam volt (ikrek), így sajnos nem láttam le még tükörrel sem, így sz.r munkát végeztem. Mikor elment a magzatvízem, akkor lekerültem a szülőszobába, míg vártam a műtétre, le is borotváltak.

2011. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én magamnak "telibe" emlékezetből és kitapintottam,ahol éreztem még szőrt,levágtam:)

Sok szerencsét és jó egészséget kivánok!

2011. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Én is nekiállok akkor. :-)
2011. dec. 17. 12:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Itthon csináltam, és a szülés reggelén még bent a kórházban "igazítottam" rajta. Meg is dícsértek a nővérek hogy ügyes vagyok.

Most újra babát várok, ugyanígy fogom csinálni.

2011. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A férjed nem borotválna meg? Sérvet kapna tőle?
2011. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöüm szépen! Még annyiban segítsetek, hogy teljesen leborotváltátok, vagy csak részlegesen, fent?
2011. dec. 17. 17:51
 7/10 anonim ***** válasza:
14.15 vagyok, teljesen borotváltam.
2011. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem érzékeny a bőröm, nem bírom a borotvát, és a kórházban nem is mindig éles a penge (tapasztalat), így én elmentem a kozmetikushoz a szülés - programcsászár volt - előtt pár nappal gyantáztatni. Magamnak nem tudtam volna megcsinálni, mert a hasamtól nem láttam semmit. Esetleg kistükörrel...?? A kórházban azért biztos, ami biztos, mielőtt betoltak a műtőbe ellenőrizték, hogy jó lesz-e.
2011. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen csupaszra vágtam,nagy hassal már ha az ember lánya magának csinálja,nem nagyon fazonírozgattam:))
2011. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm! :-)
2011. dec. 17. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!