Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell vinni a kórházba a...

Babi0906 kérdése:

Mit kell vinni a kórházba a babának a Jahn Ferenc (Dél-Pesti) kórházba?

Figyelt kérdés

2012. márc. 9. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A kórházban nem adtak listát? Én nem ott szültem, ezért nem tudom. Amit én vittem: body, pizsama, vékony sapka, takaró, textil pelenka, pelenka, popsitörlő, popsikrém, cumisüveg.
2012. márc. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a dél-pestiben a babák nem a saját ruhájukban vannak.pelust viszont ajánlott vinni.meg kistakarót.meg textil pelust.
2012. márc. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de a kórházba én csak uh. járok, azt megcsinálják és utamra engednek.Gondolom a doki majd mondja mit kell vinni.A védőnő eldarálta,de hát nem jegyeztem meg.
2012. márc. 10. 09:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem uh-n adtak anno egy listát. Kérj attól aki az uh-t csinálja, ők tudják. Sok sikert.
2012. márc. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet jövőhéten úgy is mennem kell. Köszönöm.
2012. márc. 10. 09:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Vinned kell: pelust, textil pelust, krémet, takarót, kissapit, tőrlőkendőt.
2012. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én januárban szültem ott és nekem pelust,textil pelust,popsitörlőt,krémet és takarót kellett vinnem a babának,semmi mást... De tegyél be kis kesztyűt neki a biztonságért,mert az én babám eléggé karmolgatta magát.
2012. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezeket is raktam oda csak olvastam olyat aki pólyát, cipőt vastag kabátot meg ilyeneket is írt. Gondolom azért májusban eleve nem lesz olyan hideg,ha még is akkor belebugyolálom a plédbe.
2012. márc. 12. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!