Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent István kórházba mit...

A Szent István kórházba mit kell vinni a babának? Angolpólya még használatos vagy inkább rugdalózót? Hány db-t érdemes bevinni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 10. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az első két gyermekemet az Istvánba szültem.Akkor adtak mindent,de amikor kértem másikat mert piszkos lett,vagy el volt szakadva,akkor igen csak kimutatták nemtetszésüket.Én azt ajánlom vigyél magaddal mindent,még pelenkát is!!!A harmadik gyermekemet Kistarcsán szültem augusztusban,én neki pl mindent vittem.Mindenből 4 napra elegendőt!!Számolj úgy,hogy többször kakil,lebüfizheti...Inkább legyen,mint hogy ne tudj mit ráadni a picire!Mikor szülsz?
2012. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Április végén szülök. hallottam, hogy kell mindent vinni, de a napi szükséges db számmal nem vagyok tisztában. De majd akkor viszek bőven... :-)
2012. márc. 10. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már 2x szültem az Istvánban,és idén nyár végén megint ott fogok.Mindent vigyél.Takaró,kis sapka,kifogó(törölköző)textil pelenka(a baba feje alá),pelenka(már csak 2-3 db-ot adnak/nap).Meleg van bent,én úgy vittem,hogy hosszú ujjú body+ujjatlan rugi,illetve ujjatlan vagy rövid ujjú body+ hosszú ujjú rugi.Én a pólyákat,hálózsákokat nem szeretem,így nem is vettem.Már a szülés megindulásakor oda kell adni egy garnitúra ruhát,mert egyből abba öltöztetik.Én simán szültem,3 nap múlva mentünk haza,én mindenből 4-4 darabot vittem(persze takaróból,kifogóból,sapiból 1-1-et).Ám otthon ki volt készítve még 2-2 darab(ruha-garnitúra),ha kell,a férjemnek ne kelljen keresgélnie.A hazamenős ruháját a hordozóba készítettem,így amikor jött a értünk a férjem,akkor hozta be.A szennyeseket meg folyamatosan küldtem haza.Minden jót!
2012. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosabban kedd este született,és péntek reggel már mentünk is haza,nem is volt 3 nap.
2012. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak:mikor szültél ott?Én a kisebbiket 2008-ban szültem,de már akkor is mindent nekünk kellett vinni,a barátnőm 2006-ban szült,de Ő is vitt mindent.
2012. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. márc. 11. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 5ős!Én a fiamat 1997ben, a lányomat 2006ban szültem.Emlékszem,hogy minden volt nálam,de adtak mindent.Igaz sokszor volt szakadt a ruha de amikor a főorvos úr szólt a nővérnek rögtön adtak másikat,igaz szájhúzogatás kíséretében.
2012. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az 5. vagyok.A barátnőm év végén szült-2006-ban-de nem is említette,hogy adtak "kincstári" ruhát.Lehet addigra változtak a dolgok...mondjuk elég sokat,mert most meg már pelust is alig adnak.Tudom tudom,nincs pénz.Minden jót Nektek.
2012. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!