Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent István kórházban...

A Szent István kórházban milyen élményetek volt a gyermekágyi részleggel kapcsolatban? Mit érdemes/kell bevinni a baba részére?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én dec. végén fogok majd ott szülni. A dokim szerint mindent be kell vinni. Persze ha nem vinnél be semmit, nem lenne meztelen a pici, de ott mindenki a saját ruháját viszi be.

Tehát: pelenka, popsitrölő, krém, bady, rugi, sapka, pléd, stb.

Pelenkát is adnak kb napi 3-4 darabot, de az lehet hogy sokszor kevés lesz.

Te kinél szülsz majd, és mikor?

2008. nov. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! December 1-jére vagyok kiírva, de valószínűleg hamarabb jön a baba, szerintem 2-3 hetem van hátra maximum. Dr. Hetényi Gábor az orvosom. Te kinél szülsz?
2008. nov. 7. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Dr. Mészáros László az orvosom. Én dec.30.-ára vagyok kiírva, de jó lenne már a babával Karácsonyra otthon lenni.
2008. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 6 hete szültem az Istvánban.Nagyon segitőkészek,aranyosak a nővérek és mindenki.Bármit kérdezhetsz szivesen segitenek.Én csak jót tudok írni a kórházról,megis lepődtem,hogy van még olyan kórház ahol ennyire oda figyelnek az emberre.Ruhákat vigyél a babának,bár ha nincs akkor adnak,amit még vigyél az a textilpelus,popsitörlőkendő,fürdőlepedő.Popsikrémet,hintőport,pelust adnak.Könnyű,gyors szülést kivánok.
2008. nov. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én 6 hónapja szültem ott és teljesen elégedett vagyok.Mindent vigyél a babádnak,kivéve a köldökcsonk ápolásához szükséges dolgokat.Pelenkát is adnak-Liberot-de azért az legyen nálad,hátha nem elég.Én mindennel elégedett voltam,a csecsemősök is jó fejek,ha kellett még az éjszaka közepén is jöttek és segítettek annak,aki kérte.A gyerekorvos is nagyon körültekintő volt,nem vitték el a babát,hanem a kórteremben,az anyuka jelenlétében vizsgálták meg.Könnyű szülést!
2008. nov. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!