Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni bugyi, vagy...

Szülés utáni bugyi, vagy inkább rendes fehérnemű? Ha az eldobhatós, mennyivel érdemes készülni?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2012. márc. 12. 22:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én nem vettem külön eldobhatóst, mert nem találtam ilyet sehol (igaz, nem szakadtam meg a keresésben), helyette vettem 5 darab gagyi kínai bugyit, a kórházban azok voltak rajtam. Utána már otthon azokat hordtam, amiket amúgy is.
2012. márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. márc. 12. 22:23
 3/22 anonim ***** válasza:

Én vettem,de csak 1-et használtam,mert nagynak találtam(1 méret van belőlük)!

Nincs értelme külön venni,jobb a saját sima bugyi.4-5db.

2012. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én a patikában vettem eldobhatós Tena bugyit. Egy csomagban kettő vagy három db volt, nem emlékszem pontosan. Nem dobtam ki végül, mert mosható és tökéletesen kijött belőle minden:) Eltettem a következő szülésre:)) Nekem ez nagyon bevált, mert gyakorlatilag egy gumírozott hálóról van szó, ami nagyon kényelmes, nem szorít, levegőzik és a hatalmas Tena betétet is tökéletesen megtartja.
2012. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. márc. 12. 22:27
 6/22 anonim ***** válasza:
Én nem vettem semmilyen bugyit. A franciabugyijaimat vittem be, semmi bajuk nem lett. Miért kéne eldobható bugyi?
2012. márc. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én is vettem azt az eldobhatós Tena bugyit, de nekem annyira nem jött be. A szülés utáni betét az ugye szárny nélküli, okés, szépen belefér és megtartja, de akármikor le/fel toltam a bugyit (ami igye majdnem a köldökig ér), a betét ment mindenfele és kent össze...

Továbbá a szárny nélküli betét sem jött be, mert az ágyékrészem (vagy combom?) 2 pillanat alatt összenyomta és folyt a vérem félre (főleg oldalfekvésben), ebbe az eldobhatós, hálós Tenába pedig szárnyasat nem tudsz beragasztani, mert olyan alul a kiképzése...

Úgyhogy az első napon még vacakoltam ezzel, de a másodiktól elővettem szépen az otthoni franciabugyimat,természetesen olyat vittem be, amit nem sajnáltam és használtam. De, mint az egyik előttem szóló is mondta, a kínaiban kapható filléres franciabugyi is megteszi.

2012. márc. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

nekem tökre bejött a hálós bugyi, a kórházban azt használtam, és az is mosható. Mindkét gyereknél ezzel mentem már be, persze rendes bugyival is, de ez nekem bejött. Kimostam a kórházban, 3 perc alatt meg is száradt, nem volt gond, ha kellett akár 3* is vettem tisztát egy nap. 3 darabom volt, azokat mostam felváltva, később is jó lehet, köv. szülésnél.

Mint sok minden, van akinek bejön, van, akinek nem.

2012. márc. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem és ott kimondottan kérték az eldobható bugyit. Jól szellőzik és a gumirésze laza, így nem ér a sebhez. A Dm-be lehet kapni, az intimbetét részen van.
2012. márc. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én egy bababoltban vettem két csomaggal (1 csomagban 5db van, és 750 Ft volt). Voltak méretek.


Még nem szültem meg, de a barátnőm javasolta, hogy vigyek.

2012. márc. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!