Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni bugyi, vagy...

Szülés utáni bugyi, vagy inkább rendes fehérnemű? Ha az eldobhatós, mennyivel érdemes készülni?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2012. márc. 12. 22:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én is vettem a kinaiban bugyit, ugy voltam vele, max el dobom. Azóta azok a kedvenc alvos bugyijaim, mert semmi bajuk nem lett. :)
2012. márc. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is vettem eldobhatós bugyit, és nem is bántam meg. A Brendonban vettem, a márkáját már meg nem mondom, de van belőle mindenféle méretben - még rám való is volt, pedig nem vagyok egy nádszál. Engem megnyugtatott a tudat, hogy ha esetleg baleset is történik, nem kell azzal bénázzak, hogy mosogassam, hanem egyszerűen csak kidobom. Nekem 4 napra 6 darab kellett, de csak azért, mert az első két nap kétszer zuhanyoztam.

2012. márc. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Tena fix hálós bugyi nagyon jó. Rendeset azért nem érdemes, mert összevérezheted. én kb. 8 dbot vittem be.
2012. márc. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

én gyógyszertárban vettem hálós bugyit, hogy azt koszoljam össze, meg az jobban tartja a nagy betétet.

de nem volt erősebb a vérzésem, mint egy mesikor, így utólag már fölöslegesnek tartom.

mindenesetre olyan bugyikat vigyél a kórházba, amit nem sajnálsz, ha ki kéne dobni.

2012. márc. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
En is bababoltban vettem, 2 fajtat, van tobb meret. A hagyomanos bugyi stilusunal jobban bejott a 'gez-nadrag' fajtaju, mert vegul csaszaros sebem lett, es ennek a felso resze nem a hegen vegzodott, hanem sokkal magasabban. Egyebkent a korhazban is adtak nekunk. En praktikusnak talaltam, mert nem aggodtam azon, veres lesz-e a fehernemum. 1 hetig hasznaltam.
2012. márc. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Babi0906 ***** válasza:

Nekem mondta a védőnő az eldobhatósat,de feleslegesnek tartottam.Vettem sima pamut bugyit az lesz rajtam a kórházba itthon is ilyet hordok. Gondolom azért mondogatják az eldobhatót ha valaki nagyon vérezne szülés után,nem? Vettem extra nagy betétet és kész.

30 hkm

2012. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én is vettem hálós bugyit, és bevált, nekem jól jött. :)
2012. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én a kórházban eldobható bugyit használtam és még otthon is pár napig. Főleg a kórházban nagy segítség volt, hogy a zuhanyzóban csak lehúztam magamról és betéttel együtt összecsomagolva dobhattam ki. Szerintem érdemes rá beruházni, legalábbis nekem nagyon kényelmes volt, ameddig dőlt belőlem a vér. Pár nap után, amikor már nem "pelenkázni", csak simán betétezni kellett magam, jó volt a saját bugyim is :-)
2012. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ja, és olyan 15 darabot érdemes szerintem venni belőle, ha csak pár napig használod.
2012. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2012. márc. 13. 16:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!