Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női fehérneműt szeretnék a...

Női fehérneműt szeretnék a páromnak internetről rendelni, honnan tudnék, és mit jelentenek a lent leírt kategóriák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bnőmnek (22 éves) szeretnék venni 1-2 fehérneműt, de mivel pasi vagyok, nem igazán tudom honnan tudnék rendelni:) Nézegettem google-ban, találtam is 1-2 jót, de nem tudom h milyen minőségűek lehetnek, vagy reális e az az ár amit kérnek érte.

Konkrét elképzelésem nincs h milyet szeretnék neki, ami épp megtetszik. De pl. elmagyaráznátok h mi az a Slip, vagy milyen a francia bugyi? Meg vagyok lőve ilyen téren, mivel bnőm inkább csak tangákat hord, szal még viszonyítani sem tudok:D Vagy az h pl. seamless string tanga?

Előre is köszönöm a segítségeket:)


2012. jan. 4. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezeket pontosan én sem tudom, de sztem ne rendelj. Simán menj be egy boltba és úgy vegyél neki. Így több az esély arra is, hogy eltalálod a méretet és hogy megéri az árát is.. Ja és az anyagát is pontosan tudod majd. Ja és sztem tökre nem ciki, ha ezért akartál rendelni :)
2012. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

www.harisnyadiszkont.hu


Szuper az oldal, szerintem nem lőhetsz mellé!

2012. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

menj be egy boltba mindenképpen. Bármi más lehet, főleg az anyaga nem olyasn mégse, nem úgy nyúlik kicsi lesz rá stb. menj be egy fehérnemű boltban ott biztos nők vanak és tudnak neked segíteni :)

pl: calzedonia, intimmissimi, tezenis, woman secret, ezekben a boltokban biztos találsz majd jó fehérneműt :)

2012. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja és a francia bugyi az ez:

[link]

[link]

tehát ezeknek szélesebbek a pántjai

2012. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

Tényleg nem vagyok az a női fehérnemű boltba járós típus:D

Nézelődtem kicsit még neten, találtam is kimondottan egy típust most.


[link]


Egy ilyesmit szeretnék.

A méretezés tényleg úgy van h 36-38-40? Én abban a tudatban éltem h a klasszikus S-M-L stb:)

2012. jan. 4. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!