Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet hülye kérdés, de ha a...

Lehet hülye kérdés, de ha a szülészeten és a csecsemő osztályon látogatási tilalom van, akkor az apás szülés kivan zárva? VESZPRÉM érdekelne ha valaki tud róla valamit!

Figyelt kérdés
Köszi
2012. márc. 14. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos. Rá kell kérdezni az adott kórházban.
2012. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is tettem fel nem rég egy ilyen kérdést. Konkrétan Veszprémet sajnos nem tudom, de az ország különböző részeiről írták, hogy szülésre be lehet menni, csak utána látogatni nem.
2012. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Veszprémet nem tudom, de mikor Gyöngyösön szültem, látogatási tilalom volt, de a szülésre bejöhetett az apuka.
2012. márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amikor én szültem,hiába akartuk volna az apás szülést,nem engedték meg a tilalom miatt.Igaz,ez nem Veszprémbe volt.

2012. márc. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon remélem,hogy bejöhet :) ha utána nem azt se bánom már csak akkor legyen ott velem :D Első szülésnél is olyan jó volt,nekem nagyon sokat segített.Remélem be engedik.Köszönöm mindenkinek!
2012. márc. 14. 12:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nem tilthatják meg, hogy szülésre be menjen az apa, csak határozottnak kell lenni!
2012. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szegeden nem jöhetett be, sajnos. Határozott fellépés ide-oda, a látogatási tilalom miatt tett biztonsági intézkedések erősebbek voltak.
2012. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is kérdeztem ilyet nem olyan régen. Ahány kórház, annyi szokás. Egyik helyen beengedik minden nélkül apát a szülésre, másik helyen csak két hétnél régebbi oltási papírral, valahol be sem engedik. Az a tuti és te is akkor nyugszol meg, ha felhívod az adott kórházat.
2012. márc. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Szent Istvánba bejöhet, sajnos Vp-ről nincsenek infóim.
2012. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De megtilthatják, ha látogatási tilalom van. Viszont nem mindegyik kórház tiltja is meg, ezt a saját kórházadban érdeklődd meg.
2012. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!