Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jár valaki Szegeden Dr. Nagy...

Medgyesi Fruzsina kérdése:

Jár valaki Szegeden Dr. Nagy László szülész-nőgyógyászhoz? Milyen tapasztalatotok van Vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2012. márc. 14. 14:55
 1/8 anonim válasza:

szerintem én nála voltam! ha jól emlékszek! :D

nagyon kedves nem kell tőle félni,normális !

2012. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én jan.óta járok hozzá, közben már fel is fogadtam szülészemnek, de azért köszi a választ! Én nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon rendes!
2012. ápr. 3. 10:19
 3/8 anonim válasza:

Fogadott orvosom volt nekem is! Tudom,hogy nem aktuális már a kérdés de azért leírom hátha olvassa még valaki és nem esik az én hibámba. Előre tisztáztuk,hogy pénzért vállal el és vezeti le a szülést nyilván ez a mai világban így van rendjén.Semmibaj nem volt vele a 7 hónap alatt amíg hozzá jártam,rendes volt kommunikatív minden vizsgálatot elvégzett,persze természetesen havonta ment a boríték és egyéb ajándékok,bor csokoládé. Aztán amikor a várandósságom vége felé jártam az utolsó napokban,közölte hogy 12-13-14 ne szüljek meg ( így szószerint ) mert nem lesz közelben.

Rendben erre még nem is igazán tudtam mit reagálni,majd mikor bekerültem a kórházba 15.e körül bejött de szó nélkül elsétált a kórtermem előtt. Arról ne is beszéljek,hogy amikor beindult a szülés közölte a főnővérrel,hogy NEM JÖN BE minden indoklás nélkül.. Sajnos nekem ez volt a tapasztalatom vele kapcsolatban.


Szeged

41 Kismama

2016. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Látom nem aktuális a kérdés már, de leírom a tapasztalatom vele kapcsolatban. Sajnos a terhességem 8. hetében missed ab miatt műtéti úton kellett befejezni a terhességem. A méhszájtágító pálcikát ő helyezte fel nekem előző nap este. Brutális hentes munkát végzett. Ez a művelet fájdalmas, tisztában voltam vele, túl kell esni rajta és nem kell nyafogni, gondoltam én, amíg nem találkoztam ezzel az orvossal. A méhszájat összefogja az ujjával és így dugja bele a lamináriát. Normál esetben már kész is vagy. De! nem sikerült neki elsőre, kicsúszott mellé a pálca. Újra neki kezdett, megint méhszáj fogás, megint pálca beletuszkolás, megint kicsúszott a pálca, de úgy, hogy még a hüvelytágító fémeszköz is kiesett belőlem. Azt felkapta, tudja a fene honnan és azonnal visszavágta belém, de szó szerint belém vágta, iszonyatos nyilallást éreztem a hüvelyfalamban. Addigra már remegtem a fájdalomtól. A nővérke próbált neki segíteni de elzavarta. Harmadjára megint méhszáj összefogás és pálca feldugás végre sikerrel. A nővérke már a kezem fogta és próbált mélyeket lélegeztetni, diktálta a ki-be légzéseket mert már az összeomlás szélén voltam. Nem vagyok nyafogós, szültem már, vajúdtam sokat, volt már más fájdalmas műtétem is, mind méltósággal, nyafogás nélkül viseltem,de ez sok volt. Ez az ember nem orvosnak való. Ha valami nem sikerül neki türelmét veszti és állat módjára viselkedik. Nagyon gondolkodtam, hogy panaszt teszek ellne, de nem tudom lett volna-e értelme.
2016. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egy állat... Már elnézést a kifejezésért. Éves szűrésen véletlenül hozzá kerültem (lebetegedett a másik doki). Úgy kezelt, mintha egy darab hús lett volna az asztalon...
2018. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem rossz és jó tapasztalatom is volt vele. 17 évesen volt egy vetélésem, ami visszanézve nem is baj, mert nagyon korai lett volna,de akkor természetesen borzasztó rosszul viseltem. Akkor a görcsöléssel és vérezgetéssel hozzá kerültem be (sztk rendelésen vasasban hozzá "jutottam") és nem segített a dolgon, hogy ha bunkó ugyan nem is volt, de borzasztó nyers volt...

Később volt egy terhességem,(azóta 5 éves a lányom) akkor egyszer sem kerültem hozzá, amit egyáltalán nem bántam.

Most 10 hetes vagyok, 7 hetesen volt egy nyálkahártya leválásom, ismét vele hozott össze a sors, borzasztó rendes volt, ha kedves nem is, mert roppant tárgyilagosan közölte, hogy 3x6cm-es hematóma mellett több az esély, hogy a baba elmegy, minthogy megmaradjon, de nagyon finoman vizsgált, nem volt durva, csak amennyire feltétlenül muszáj volt, mert meg kellett nyomkodjon, de mikor befeszítettem reflexből a hasam, roppant türelmes volt velem, és az ultrahanggal is kitartóan kereste a kicsit, mert bal oldalon felül volt és elég picike persze, de döbbenten közölte, hogy van pulzálás, és majdnem mosolyogva mondta, hogy él a terhesség, mielőtt kötelességeként figyelmeztetett, hogy még nem nyugodhatunk meg, mert nagyon nagy a bevérzés, ugyan nem közel hozzá, de azért ez semmiképp sem jó jel... És mondta, hogy azonnal klinika és ráiratta a papíromra, hogy mindenképpen vizsgáljanak meg és lássanak el, és neki hála el is láttak rendesen, mert a recepciós majdhogynem egyszerre röhöve és felháborodva zavart el, és az orvos is haza akart küldeni, mert addigra csillapodott a vérzés, illetve reménytelennek is látszott kezelni, mert biztosra vették, hogy elmegy... De így felvettek, és egy hét után úgy jöttem haza, hogy a hematóma 2x3cm-esre csökkent, és felírtak némi gyógyszert, még ha csak a megnyugtatásomra is, mert én is tudom, hogy nem ezen múlik, progeszteron és magnézium mellett is elhal a terhesség, ha azért volt a vérzés, mert nem egészséges. De akkor is roppant mód hálás vagyok, mert megtett amit tudott értünk,ha csak ennyit lehetett is.

Nem szeretném orvosomnak fogadni, de a régi rossz tapasztalat ellenére várom a jövőheti vizsgálatot, és remélem hozzá kerülök, hogy megköszönhessem neki azt a két sort, ami miatt rendesen ellátak, mert ha magam megyek be, vagy mentő visz be, le se tojtak volna.

2019. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dhsz válasza:
Estleg tudja valaki, hogy magánrendelése van-e?
2019. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Kedves Utolsó azóta már van magánrendelése

2022. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!