Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés után mikortól lehet...

A szülés után mikortól lehet szoláriumba menni, az a terhességi barna csík a hasamon nem sül e bele? Félreértéseket elkerülve csak a jobb közérzet miatt mennék mértékletesen 5-6 percre

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Akkor mész,amikor akarsz,de gondolom a gyermekágyi alatt még nem akarsz,mert nagy a fertőzés veszélye!!! Szerintem a higiénia miatt szülés után várj kb 2 hónapot ,én hamarabb nem mennék,pedig nagy szolimániás vagyok. A csikokra nem tudom a választ,de belesülni biztosan nem fog :)
2012. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem,nem fog belesülni.Ha álló szoliba mész,a higiéniával sincs gond(de egy bugyi nem árt a váladékozás miatt).Különben az "okosok" azt mondják,hogy a mértékletes szolizás jót tesz a tejtermelésnek.2 gyerekes+11 hkm
2012. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
33%
Hogy neked milyen problémáid vannak.
2012. márc. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első kettőnek köszönöm szépen a választ.Igen az alap hogy az első 6 hétben nem megy az ember nem csak magam higiéniája miatt hanem másért is.Ha elmúlnak a dolgok gondolom egy kis felfrissülés jót tesz az embernek hogy ne csak anyának nőnek is érezhesse magát.Inkább a barna terhességi csík miatt aggódnék....A kedves 3. válaszolót hogy megnyugtassam szerencsére nincs semmi problémám éppen ezért élem boldogan az életem :)De Te nem gondolkoztál azon még hogy hogy tudnád feldobni a napodat hogy még jobb legyen a közérzeted?
2012. márc. 16. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!