Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magánorvos, ha nincs jelen,...

Magánorvos, ha nincs jelen, akkor is fizetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, csak megfordult a minap a fejemben, hogyha nem lesz bent esetleg az orvosom a szülésnél (akár a fogadott szülésznőm), akkor miért adjak neki/k pénzt? tudom, én vállaltam, hogy magánorvoshoz járok, de van valakinek hasonló tapasztalata, hogy nem volt jelen? hogy alakultak az anyagiak ebben az esetben? nyilván, akkor annak a dokinak/szülésznőnek adnám, aki végig ott volt.

Mi a véleményetek?



2012. márc. 16. 06:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad,én is annak adnám aki ott volt velem!
2012. márc. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ha magánorvoshoz jártál, akkor biztos mindig fizettél alkalmanként. A szülés is egy alkalom, ha nem jelenik meg, nem kap pénzt. Miért is kapna?

Ha az ügyeletesnek hálás vagy, akkor adhatsz utólag neki, de közel sem annyit, mint egy fogadottnak. 10-20ezerrel már boldog lehet.

2012. márc. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyilván nem adnék, ha nincs ott. De miért is ne lenne ott?
2012. márc. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha nincs ott a szülésnél, akkor nincs lóvé se.

amúgy pont hogy gyakran előfordul, hogy a fogadott doki tojik a szülésre és elmegy szabira:(

2012. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit én is ettől tartok, a dokim pl. sokat van külföldön illetve minden pénteken magánrendelőjében van egész nap a szülésznővel együtt, mi van a pénteken szülök?:)

Akkor megnyugodtam, hogy mindenkinek ez a véleménye, hogy akkor nincs pénz.

2012. márc. 16. 09:30
 6/12 anonim ***** válasza:

meg se fordult a fejembe, hogy pénzt adjak neki ha nem lesz benn.

harmadszorra fogok szülni

2012. márc. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem jött be, hát nem is kapott pénzt. Annak adtunk, aki levezette, mert nagyon elégedettek voltunk vele.
2012. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ha neadjistem pénteken szülsz köteles lenne felállni és befejezni a rendelést :) Legalábbis a legtöbb így tesz.
2012. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem adnék neki, de ezen az oldalon olvastam egy kérdésnél egy választ régebb, hogy noha nem volt jelen, volt pofája bemenni szülés után az anyukához, és elkérni a pénzt. Hát kapott volna tőlem tudjátok mit...
2012. márc. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a magánrendelését ott fogja hagyni, ha szülsz, az enyém is szokott ilyet csinálni. Pénzt csak az kap, aki levezeti a szülést. Aki meg nincs ott és pénzt kér, az többet engem nem látna...
2012. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!