Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy érhetném el hogy elöbb...

Hogy érhetném el hogy elöbb beinduljon a szülés a kiirt időpontnál?

Figyelt kérdés

2012. márc. 16. 13:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Alkalmazhatod a sok praktikát, amiket "szoktak javasolni", a tapasztalat az, hogy csak akkor "indítja el" bármelyik is, ha egy-két napon vagy órán belül amúgy is megindult volna.

Ha beírod a keresőbe a szülésmegindítást, kijönnek szép sorban Neked. (Szex-től a lépcsőzésen át a koktélig minden)


Amúgy megkérdezhetem hogy miért KELL hogy előbb beinduljon?

2012. márc. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen és azért szeretném h elöbb beinduljon mert kisfiam oktobar 26-án született és most oktober 25 re vagyok kiirva és szeretnék a szülinapján ithol lenni tudom h ez hülyeség de nekem fontos
2012. márc. 16. 13:11
 3/16 anonim ***** válasza:

Jé, az enyém is október 26-án született :)


Különben amiket ugye mondani szoktak, az a lépcsőzés, szex, meleg fürdő. Ezen kívül (saját tapasztalat is), hogy a hidegfront sokszor beindítja korábban a szülést, én pl. csak október 31-re voltam kiírva, és nagyon sokan voltunk még bent aznap, akiknek később kellett volna szülniük, de a hidegfrontra beindult.

2012. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Oktober???hol van az még......vagy esetleg nem márciust akartal irni...
2012. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem bízod a sorsra, ill. a megszületendő gyermekedre!

(A piskótát sem veszed ki a sütőből hamarabb, mint ahogy "elkészül", csak azért, mert neked van valami fontosabb!)

2012. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és nem akartam márciust irni tudom h messze van :)
2012. márc. 16. 13:21
 7/16 anonim ***** válasza:
én a hashajtót halottam hogy sok kismamának bevált. Amikor én szültem nem is egy anyuka mondta hogy pár napig hashajtózott hogy beinduljon neki.
2012. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
En sok mindent kiprobaltam (korabbi csaszaros seb miatt javasolt az orvos par termeszetes modszert, mert gogyszeres szulesinditas kizarva, es babanak mar ki kene bujnia...): homeopatias bogyok, szex, sok seta,lepcsozes, akupunktura. Na, ezeket 'tesztelem', eddig annyi tortent, hogy a mehnyak elvekonyodott es kezd kinyilni a mehszaj. De nem adom fel :) A hashajto/ricinusolajra kulon felhivta a szuleszno a figyelmememt, hogy NE probalkozzak vele, a babat is meghajthatja, es belekakilhat a magzatvizbe!
2012. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó erőszakosan sürgetni. Tudja azt a baba, hogy mikor van készen arra, hogy megszülessen.

Ha már most ezen agyalsz, akkor inkább beszéld meg a pocakodban a babáddal, hogy szeretnéd, ha pár nappal hamarabb vagy később jönne.

Én a saját születésnapomra voltam kiírva, és megbeszéltem a lányommal, hogy pár nappal hamarabb is jöhet nyugodtan. Bevált, mert a 39.+0 hétre szültem, teljesen spontán indult meg a szülés.

2012. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja, akkor inkább hord túl két héttel...

első

2012. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!