Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szexelhetünk így hogy beindulj...

Szexelhetünk így hogy beinduljon a szülés?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy egy ujjnyira nyitva van a mehszajam.
2012. márc. 7. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért sietteted? Majd jön a baba, amikor elérkezett az ideje. ha viszont mindenáron szexelni akartok szülésmegindítás céljából, akkor használjatok óvszert a fertőzés elkerülése végett.
2012. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem gond.

Én fél időtől nyitva voltam, mégsem tiltottak le.

a szex csak akkor indítja be a szülést, ha a baba már amúgy is indulna rövidesen.

Szóval a sikerre nincs garancia.

Szerintem akkor legyetek együtt, ha kívánjátok. :o)

Szép szülést!

2012. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első!

a szexnek "szülésmegindítás céljából" csak akkor van értelme, ha nincs óvszer, mivel a spermában levő prosztaglandin hormon az, aminek méhszáj puhító hatása van, és ez indukálhat fájásokat.


Amúgy mi voltunk együtt, nekem másfél órán át tartó 5 perceseim lettek után, amik aztán szépen le is álltak, a baba pár nappal később jött, amikor ő akarta...

második

2012. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat már túl vagyok a kiírton. Nem nagyon merünk kockáztatni a fertőzések miatt. Lehet, hogy inkább nem próbálkozunk ilyesmivel.
2012. márc. 7. 13:40
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is túlléptem a terminuson, akkor mondtam, hogy próbáljuk meg....:) A férjem óckodott is meg nem is, de aztán belevágtunk.... ez volt du, és már éjjel éreztem a fájásokat.

Nem mindenkinél jön be, de egyébként én is olvastam, h magában a spermában van az anyag, ami beindíthatja a dolgokat....

2012. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha a külső méhszáj van nyitva az nem gond, lehet szexelni, ha a belső akkor nem!!!! Leírták előttem, hogy a spermában lévő cucc is beindíthatja a fájásokat de a te orgazmusod is!!!! Igy apa megoldhatja, hogy neked jó legyen:) mi próbálkoztunk pár napja mindennel...napi két szex, sperma, orgazmus minden megvolt, tonik, fűszeres kaja, takarítás , sok séta, mellbimbóstimulálás és semmiiiiiiiiiiiiiiiiii:(( már úgy érzem sose bújik elő..kitartást neked is..

39.hkm

2012. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En ket ujjnyira vagyok nyitva, mehnyak mar elvekonyodva, joslofajasok rendszeresen, baba meg nem akar kijonni. Szulesinditas infuzioval kizarva, korabbi csaszaros seb miatt. Az orvosom azt mondta, nyugodtan szexeljunk (gumi nelkul), a spermium es az en orgazmusom segithet meginditani a szulest. Azt mondta, csak akkor van fertozesveszely, ha a burok mar megrepedt. Egyelore hiaba minden romantikus probalkozas, a lepcsozes, a malnalevel tea meg a mai telihold stb, baba meg mindig bent a pocakban... De nem adjuk fel! Hatha megusszuk az ujboli csaszart... Kitartas Nektek is!!
2012. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én 2 ujjnyira voltam nyitva, szexeltünk este 9kor gumi nélkül, hajnal5kor fájásra ébredtem, 11kor megvolt a kisfiam...ami szexxel kezdődik az fejeződjön be szexxel:D:D
2012. márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
sziasztok nemtudom hogy valaki nézi e még de 8án megszületett a kisfiúnk:) Végülis nem szexeltünk indították a szülést mert nem volt már magzatvízem. 4 óra alatt meg is született.
2012. márc. 30. 12:12
 10/12 anonim válasza:
Gratulálok :) Biztos gyönyörű lehet :) Remélem nekem is hamarosan összejön a baba :( :)
2012. márc. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!