Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 hónapja szültem császárral...

Orsi1984 kérdése:

5 hónapja szültem császárral és azóta már meg is jött a menstruációm pontosan de ebben a hónapban (március) már 4 napot késik. Terhes lehetek újra vagy ez még normális?

Figyelt kérdés
Az utolsó mensi óta kétszer voltunk együtt Apával védekezés nélkül.

2012. márc. 16. 18:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok mindenre. Sokan félnek császár után hamar babát vállalni, és dokiknak is megoszlik erről a véleménye, ezért ha nem gond, én is szívesen meghallgatnám, mi a véleménye a dokidnak, és hogyan zajlik a terhességed.

Sok kérdés jön ezzel kapcsolatban itt a gyiken is, úgyhogy nekik is tudnál segíteni a tapasztalataiddal.

Addig is egészségeset és szép terhességet neked!

2012. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy érdeklődtök. Bennem is vegyes érzések vannak de egy percig sem fordult meg a fejeben, hogy elvetessem. Bízom a szervezetemben és Istenben, hogy velem és a kisbabámmal van. Amint túl vagyok a dokival való konzultáción leírok mindent mit mondott.
2012. márc. 19. 17:26
 13/21 anonim ***** válasza:
Oké,írj majd.Nagyon-nagyon DRUKKOLOK,és a legjobbakat kívánom Nektek!
2012. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy!! Köszönöm szépen! Jövő héten hívom fel a dokimat, mert akkor már biztosan látni fogja az uh-on a terhességet. (olvastam, hogy az utolsó mensitől számított 6.-7.-ik héten érdemes a dokit felkeresni.) Bízom benne, hogy a mai modern orvostudomány segít, hogy kihordhassam. Gondolom a vége felé majd sokat kell feküdnöm de vállalom.
2012. márc. 19. 17:51
 15/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Voltam ma dokinál. Még nagyon kicsi a terhességem

(7mm-es petezsák) Rákérdeztem, hogy szerinte megtarthatom-e és mondta, hogy beszéljem meg a dokimmal. Erre mondtam neki, hogy én már megkérdeztem és ő azt mondta, hogy bevállalható bár kockázatos ugyan. Mondta, hogy ma már olyan fejlett az orvostudomány, hogy nem lehet baj. Szerintem is ha olyan veszélyes lenne, mind a kettő azonnali abortuszra küldött volna. Nem hiszem hogy játszanának mind az én, mind a kisbabám életével. Az tuti, hogy végig fogom aggódni a 9 hónapot ha megmarad. Szóval kb. 1 hónap múlva megyek vissza és akkor már látni fogom remélhetőleg a picikémet is. :) További szép napot Nektek!

2012. márc. 22. 16:27
 16/21 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon örülök a jó híreknek!Biztos vagyok benne,hogy nem játszanak az életeddel,és őszintén megmondták volna,ha nem vállalható.Jó egészséget kívánok Nektek!
2012. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2012. márc. 22. 19:19
 18/21 A kérdező kommentje:
Mindazoknak akiket érdekel még a téma üzenem, hogy voltam a dokimnál akinél annak idején szültem és mindent rendben talált. Azt mondta, hogy szerinte még várhattunk volna a babával de azzal sincs semmi baj, ha mégis ilyen hamar jön. Nem kell attól tartani, hogy felszakad a seb..nem vagyok életveszélyben stb...egyszer találkozott ilyennel és az is akkor történt amikor természetes szülés volt császár után. Én ezt a babát is császárral fogom megszülni, ezt már meg is beszéltük. Szóval nincs miért aggódni! :)
2012. ápr. 14. 17:37
 19/21 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy írtál. Köszi.

Majd még jelentkezhetsz, hogy hogyan zajlott a terhességed, a császár.

Addig pedig szép terhességet neked!

2012. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Jelentkezem majd! :)
2012. ápr. 15. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!