Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy március 3. -án...

Normális, hogy március 3. -án szültem és még most is fáj a gátseb? És olyan mintha egy helyen újra picit szétnyílt volna.

Figyelt kérdés
A dokim meg csak május közepén fogad, mert elutazott, és a 6 hetes kontroll is elmarad.
2011. ápr. 18. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
SZerintem normalis, hogy meg faj, nekem is honapokig fajt meg utana, de semmi baj nem lett, szepen begyogyult, csak sokaig tartott.
2011. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Februárban szültem, néha még nekem is fáj, érzékeny. Majd elmúlik. Ja, és érzékeny a frontokra...
2011. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én március 02.-án szültem,gátmetszéssel (nagyon pici vágás amugy) és én már a szülés napján ugyanugy ültem mint előtte,csak a varratot éreztem szurni picit.Amint kiszedték a varratot én utánna semmit nem éreztem,nem fájt,nem volt érzékeny,semmi.Lehet csak szerencsés vagyok.Szerintem nézesd meg,nem veszitesz vele semmit.

Viszont gyogyszertárakban lehet kapni körömvirág balzsamot nagyon jo rá azt mondják,meg még a Bepanthen kenőcs is!

Jo Babázást!

7 hetes Kisfiu Anyukája

2011. ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:)


én is március 2.-án szültem a Sote II-n, Te hol szültél?

Nekem kis lánykám van :)

Ülni, meg mindent tudok, csak megijedtem. De akkor nem aggódom.

De így akkor még nem bújunk össze apával, mert meg is vadulnék a fájdalomtól :(

Köszi mindenkinek!

2011. ápr. 19. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Szolnokon szültem,ujszászi vagyok!

Kisfiam van,aki már 6500g.

Viszont 4020g és 58 cm-el született természetesen!:-))))

Nem volt leányálom :-)))

Török Balázskának hivják!

Ne aggodj tuti nincs baj ha tudsz ülni meg ilyenek!


Üdv: Anita

2011. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Most látom, hogy elírtam a kérdésnél a dátumot :)

akkor jó, bár azért nem ártana ha megnézné egy doki.

Te mersz már fürdeni rendesen belefeküdni a kádba?

2011. ápr. 20. 21:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Még 1 hét mulva megyek a kontrollra,picit csuszva,de már 2 hete kádban is fürödtem.Teljesen begyogyult már.

Anita

2011. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!