Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Én programozott császárral...

Én programozott császárral szeretnék szülni, egészségi problémákról nemtudok, tehát csak én szeretném mert nem akarok rendesen szülni. Hogyan kell közölni az orvosnak hogy ezt szeretném? Mit mondjak!?

Figyelt kérdés
Kaposvári vagyok.
2012. márc. 16. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Jó napot.Császárral szeretnék szülni.Igaz nincs olyan ok, ami miatt ez szükséges lenne de én mégis ragaszkodnék hozzá.Megoldható?Elvállalja vagy ha nem akkor tud ajánlani olyan orvost, aki elvállalna?
2012. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Így, hogy te félsz a hüvelyi szüléstől, és császárt szeretnél. De őszintén szólva kevesen vállalják így, indok nélkül, mert egy nagy hasi műtét, nehéz postpartum időszakkal, általában véralvadásgátlót is illik utána adni hat hétig (azaz hat hét clexane-nal szurkálás követi) illetve ha nem indokolt a császár (azaz nincs téraránytalánság, anyai fertőzés, vagy valamilyen magzati stresszhelyzet), akkor adott esetben a babának is jobb a vaginális szülés. Tehát mindenképp meg fognak próbálni lebeszélni róla.

32 hkm

2012. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
49%

Én azt mondtam pnikbeteg vagyok és fé

Ek rosszul leszek ezért megtudjuk oldani plussz prémiumért? Aztán csusztattam neki egy 20 ast meg 30 al többet adtunk szülés végen

2012. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ennnnyi!? Ez könnyű ..és ha nem vállal el így se? Az ciki.
2012. márc. 16. 22:25
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Azért ez nem annyira jó móka ám, de te tudod. Érdemes körülnézni a kórházban, mennyire szenvednek a császáros meg a sima szülés után a kismamák.
2012. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha 0%-ig lepontozzátok, akkor is így van. :)
2012. márc. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Én is örülök a lepontozásnak, de akkor újra le lehet: ha nem vállal el akkor felelős orvos, megrendelésre nem szoktunk műtétet csinálni.
2012. márc. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
51%
Én nagyon nem akartam császárral szülni, mert utánaolvastam sok helyen könyvekben és a neten is és nagyon sok a kockázat (mégiscsak egy műtétről beszélünk!!!-hegesedési gondok lehetnek, aneszteziológiai gondok a műtét alatt és után, vérhígítás-> trombózis veszély stb.)! Nekem sajnos hogy császár lett, mert simán bírtam a 12 óra vajúdást, és eddig még senki sem halt bele a szülésbe sem, de köldökzsinór gondok voltak a babánál, így nem szülhettem meg természetesen. Nem fáj annyira a szülés mint amennyire mindenki előadja. Kellemetlen és még fáj is, de nem örjítő fájdalomról van szó!!!! Erre a programozott császár dologra meg csak annyit mondok, hogy nem kérnek el eleget ezen kívül is az orvosok? Kényeztessük őket még egy kis plusz pénzzel, a kockázat és a felelősség meg a tiéd, mert te kérted??? Ugyan már!!! Ez csak egy nap, utána pedig kárpótol az elkövetkező életed a gyönyörű babával!!!! :-)
2012. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Miért akarsz császárt? Én simán szültem, de nagyon megérte. Igaz, nem szenvedtem sokat, a fájdalmat is ki lehet bírni. Meg sem fordult a fejembe csak úgy a császár gondolata. Nagyon jó volt érzeni, hogy te küzdesz a babádért, és szó szerint te hozod a világra. De ez az én véleményem.
2012. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
83%
Hát azért valamiért a sztárok a többsége is császárral szül. Meg az ismerős doktor csaj is.
2012. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!