Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első szülés alatt...

Ha az első szülés alatt komplikáció adódott akkor a másodiknál is az lesz?

Figyelt kérdés

23 évesen szültem a lányomat vákuummal 5 óra alatt meglett, kis rásegítéssel, mert belekakált a magzatvizbe és a tüdejébe kerül sajnos. vákuum azért kellett mert lecsökkent a szívhang és császárra nem volt idő, mert nem jött az altatóorvos,és mire odaért meglett a baba, mindez a tortúra fájdalomcsillapítás nélkül..


az lenne a kérdésem:


26 éves leszek idén, novemberben születik a második baba, hogy ha ennyire megkínlódtam , most is így lesz?!

számít az anyuka életkora és hogy odalent mennyire szűk?

számít hogy fiú/lány?


egyébként a debreceni klinikán fogok most is szülni, de csak azért mert a kenézyben nem lehet velem a babám, egyébként ott szülnék.


köszi a válaszokat !!

6 hetes kismama, 2 éves kislány anyukája



2012. márc. 19. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, söt a legtöbb esetben a második terhesség/szülés nem nagyon hasonlit az elsöre, söt a harmadik, negyedik is egész más lehet.


Elöre ne idegeskedj, élvezd a babavárást, minél nyugodtabb vagy a terhesség alatt, annál nagyobb az esély, hogy minden rendben megy. Ugyanis a stressz az, ami megvisel téged is meg a babát is.


Minde jót!


négy gyerekes anya

2012. márc. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első szülésem hasonló volt mint a tied 4-6 apgarral született a kisfiam,a második szülés nagyon szép volt,nagyon izgultam hogy ne legyen gond,és mondhatom csodálatos volt.A harmadik pedig császárral lett.
2012. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly 22 hetesen halva született a kislányom, de a doki azt mondta, hogy kétszer ugyanaz nem történhet meg. Ne aggodj, drukkolok, hogy minden rendben legyen. ÉN is félek, de legalább mostmár 24 hetesek vagyunk.
2012. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!