Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik kórházban van még a...

Melyik kórházban van még a Kútvölgyihez hasonló magán szülészet Budapesten?

Figyelt kérdés
Köszönöm!!!

2012. márc. 19. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Dr. Rose, Robert Karoly maganklinika.

Budapesttol nem messze Telki magankorhaz.

2012. márc. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezeket ismertem. Telki, Dr. Rose magán korház..én olyat keresek, ami hasonló minőségű a Kútvölgyihez..tehát kórházon belül magán szülészet és nem folyosón van a fürdő :).
2012. márc. 20. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Telki, Rose jobbak, a Róbert Károly rosszabb valamennyivel, mint a Kútvölgyi, de olcsóbb is, és olyan, amit keresel, kórházon belül magán szülészet és nincs a folyóson a fürdő:)
2012. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A website-jukon az van írva, hogy folyosón van a mosdó :). Tegnap este nézegettem..
2012. márc. 20. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Marmint melyiken? A roseban es a telkiben voltam, ott nincs folyosos mosdo. A kutvolgyiben is a szobaban van, lehet, hogy vannak olcsobb furdo nelkuli szobak, de ugy tudom, hogy minden szobaban van, lehet tevedek. A robertben teny es valo, hogy a furdoszobas szobaert, ha jol remlik, kulon arat kell fizetni, de a tobbi magankorhazhoz kepest, igy kulon arasan is sokkal olcsobb.
2012. márc. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!