Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » István kórházban szeretnék...

István kórházban szeretnék szülni, de máshova járok terhesgondozásra, megoldható ez?

Figyelt kérdés
A területileg illetékes sztk-ba járok terhesgondozásra, de sokan javasolják az Istvánt, szeretnék ott szülni. Fogadott dokim nem lesz valószínűleg, viszont javasolták, hogy válasszak ott fogadott szülésznőt és akkor mehetek oda szülni. Hogy van ez, mi ennek a menete? Az utolsó hetekben majd oda kell járnom? Van valakinek tapasztalata? Esetleg szülésznőt elérhetőséggel tudtok javasolni? Köszönöm!

2012. márc. 8. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
szia nálam ugyanez volt a szitu 10 hónappal ezelőtt:) én sokak javaslatára Hajdú Barbit fogadtam szülésznőnek és NEM bántam meg szuper kedves,aranyos,érti a dolgát!Én őt ajánlom!
2012. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia nálam is ez a helyzet, beszéltél a szülésznövel végül?
2012. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!