Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek fog még segíteni...

Szerintetek fog még segíteni a hasam visszahúzódásában az a hastartó pánt, amit most, vagyis a szülésem után 5 héttel kezdtem el hordani vagy már elkéstem vele?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, nem akarlak elkeseríteni, de az már nem fog segíteni. Én azt is kétlem, hogy egyáltalán bármikor is segít-e.

Nekem több mint 1 év kellett, hogy a hasam olyan legyen, mint a várandósságom előtt és ez teljesen természetes.

2012. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jobb lett volna mar elotte is hasznalnod, az biztos. De szerintem meg most sem keso, en felraknam a helyedben.


A lanyommal korhaz utan mar hasznaltam, egy honapig kellett csak, utana teljesen lapos hasam lett.

2012. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elkéstél vele. Szülés után 6 hétig javasolják, utána már többet árt mint használ (tartja a hasadat és így a hasizmok helyett dolgozik, amik "elernyednek" ahelyett, hogy megerősödnének). Egyébként ne várj rögtön csodát, én használtam, de nekem is csak 1 év után lett olyan hasam mint a szülés előtt.
2012. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!