Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anita hastartó pánt - akinek...

Anita hastartó pánt - akinek volt/van ilyenje, megosztanátok a véleményt?

Figyelt kérdés

[link]


Erre gondolok. Nem vennék feleslegesen. Aki csak szimplán hülyeségnek tartja, de nem használt ilyet, az kérem ne írjon - tapasztalatokra lennék kiváncsi.


Nagoyn köszi!


2010. szept. 23. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nagyon jó. Nekem elsőre drágának tűnt, de végül is mellette döntöttem. Tartja a hasat, kényelmesebb, könnyebb vele. Nyáron mondjuk 32 fokban már túlzásnak tartanám, (nekem nem nyáron volt nagy hasam) de hidegben, télen még jó meleget is csinált. Ami jó az Anitában, hogy ezek rehabos, gyógytermékek tényleg. Én ajánlani tudom.
2010. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Bar en nem vettem, de gondolkoztam rajta! Ugy gondoltam, ha nagy pocim lesz es fajni fog a hatam, derekam, akkor veszek. De nincs nagy pocim (8hosan), igy egy nagy strandkendöt kötök körbe, ha a hazimunkat csinalom, nekem ez is eleg!

Szoval szerintem csak akkor vegyel, ha nagy a pocid. Egesz napra amugy se ajanlott hordani, mert meglazulnak az izmok. Ha veletlen megis faj a hatam, derekam akkor raülök a fittlabdara es tornaztatom kicsit, mindennap!

Remelem segitettem.

Boldog babavarast!

2010. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

ajánlom. nekem császár után kevés korkülönbséggel jött a következő baba és sokat segített, nagyon kényelmes. a szülés utáni hasszorítót is használom (harmadik szülés után, de először, tehát tudom mihez hasonlítani), sokkal hamarabb lement a hasam.

2010. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagy hasam volt, és sokat segített a derekam terhelésében. Szépen megtartotta, sokkal kényelmesebb, és komfortosabb volt. De igazán az utolsó 3 hónapban használtam csak. Csak akkor vedd meg, ha úgy néz ki, nagyra fog nőni a hasad. Mert egyébként nem szükséges, csak pénzkidobás. A hasszorítós bugyi viszont főleg csaszi után nagyon-nagy segítség, és anélkül nem is bírtam volna menni egy lépést sem. De hüvelyi után is nagy segítség az elején, de nem szabad egész nap hordani, mert akkor ernyedtek maradnak a bugyi tartó hatásától az izmok, és akkor nem "kényszerül" magától visszahúzódni a hasad.
2010. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!