Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet olyan hordozót...

Hol lehet olyan hordozót kapni ami csak egy pánt keresztbe és ül benne a gyerek?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy olyan hordozót ahol keresztbe egy pánt megy és a gyerek rajta ül, olyan m intha ölbefognád csak nem te tartod hanem ez a pánt.Nem köti le a gyereket csak ül az öledben.
2011. jún. 26. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha az öledben van a gyerek,akkor minek a hordozó? Ha vinni akarod benne,akkor elég kényelmetlen lehet neki egyetlen pánt.
2011. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hú ezt most nem értem azt hiszem :)

és csak egy pántért pénzt kiadnak emberek? bár a mai világban... köss egy sálat a nyakadba, célnak megfelel

2011. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem babaerszényt láthattál. Ha beírod google-ba több oldalt is kiad, ahol ilyet árulnak.
2011. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg van mi volt! közben rákerestem, csípőhordozónak hívják.Baby Compact Carry a neve, elég drága de jónak tűnik.de van egy másik ami egy öv, és egy kis kiugró szivacson ül a gyerek a csípődön, persze fogod a hátát.nincs bekötve
2011. jún. 26. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Vshtg4-mOJY&feature=related


itt egy videó róla.


Nem erre gondoltál?

2011. jún. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!