Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig normalis amig verzek...

Meddig normalis amig verzek szules utan? A varratok mikorra gyogyulnak be?

Figyelt kérdés

15 napja szultem vakummal.Mar csillapodott a verzesem de meg mindig kell betet amin hol barnas hol rozsaszines ver/nyalkas valami van.Normalis ez meg?

Van vegig varratom,sott szerintem a huvelyben is ketto.A varrat magatol folszivodik azt mondtak 5-7 napon belul.Nem nagyon merem nezegetni,fogdosni.De mikorra gyogyul majd be?Normalis ha wc-zek es olyan mintha szivarogna picit a ver ahol a varat volt?Mikor pisilek /nagy wc-zek akkor mikor megtorlom kicsit veres a papir aztan csip is picit.Estenkent fertotlenitos vizben mosakszom le.


Nem feltetek az elso egyutlettol ismet?


2009. jún. 14. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én 6 hétig véreztem és 3 hét után már semmit nem lehetett érezni felszívódó varratom volt
2009. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én császárral szültem. Kb. 3 hétig volt vérzésem, de az utolsó héten csak pici pöttyök voltak már. A varrat hamar begyógyult, miután kiszedték a fonalat. A 6 hét végére már egyáltalán nem fájt.
2009. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 6 hétig véreztem, akkor mentem el nőgyógyászhoz, és mivel nem szoptattam már sajnos, felírt fogamzásgátlót. Ettől aztán elmúlt, azaz beállt a vérzésem rendesen.

Az első együttlét??? Még a másodiktól is féltem :) Fájt kicsit, de azért jóóó volt :))))))))

2009. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hónapig véreztem kb. És nagyon féltem az együttléttől,a sima szülés után 6héttel fájt is rendesen,de csak 1-2 alkalom. Császár után nem fájt,de nem volt kellemes.
2009. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!