Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Betöltött 36 hetesen,1 ujjnyir...

Betöltött 36 hetesen,1 ujjnyira kinyílva (1110-es értékkel), folyamatos hüvelyi hasogatás mellett, mennyi lehet még hátra? Volt esetleg valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

42-ig bezárólag bármennyi.

Ez a legnehezebb időszak, mert egyre több a kellemetlenség, de a baba tudja, mennyi időre van szükségre, a mamának meg türelemmel kell várni.


Második babámmal félidőtől nyitva voltam, 35-38/39-ig ilyen és még nehezebb állapotban, rendszeres jóslófájásokkal telt az idő.


Kitartás!

2012. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezt szerintem sem lehet igazán megmondani,megjósolni.nekem a doki azt mondta 36 hetesen(akkor voltam 1111),hogy max 2 hét és meglesz.38 hetes uh-n meglepődött mkor meglátott még egyben,aztán 41 hetesen szültem.hüvelyi hasogatás nekem kb a 32.hét körül kezdődött.volt hogy olyan volt,mntah kést döftek volna fel.

kitartást neked,már nemsok van hátra.

könnyű szülést.

2012. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kicsit megnyugodtam! :-)A hüvelyi hasogatás nálam sem most kezdődött, de most már ahogy függőleges helyzetbe vagyok , egyből elkezdi.
2012. márc. 30. 13:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 2 ujjnyira voltam nyitva 36 hetesen és csak 3 nappal a kiírt időpont előtt szültem. Szóval ég bármi lehet, de ne aggódj, ha most jönne el az idő már akkor is elég nagy a babód :) Könnyű szülést kívánok :))
2012. márc. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 36 hetesen szűk 3 ujjnyira voltam nyitva, a szülésznőm meg is rémült egy kicsit. Mivel 3 poronty várt itthon, haza engedtek. Azt mondta, hogy szerinte azon a héten megszülök. Nagyon megijedtünk. Szerencsére tévedett és kihúztam a 38. hétig.


Könnyű szülést kívánok!

Üdv: egy 4 gyermekes édesanya

2012. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!