Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babánkat várjuk. A m....

Második babánkat várjuk. A m. héten (29. hét) enyhe mensi görcsöket éreztem, keményedés, C= 2100. Többet pihenek (amennyit egy 3 éves Manóka mellett lehet:-) ), MB6-ból 3x2 szedek. Valakinek van hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
33. HÉTEN 2111 CERVIX, FEKVÉS A 36-27. HÉTIG, MOST TÖLTÖM A 39. HETET ÉS SEMMI. aZÉRT FEKÜDJ SOKAT.
2012. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Nekem az első terhesség alatt 31 hetesen beindult aszülés!A méhszájam reggelre (mire le tudták állítani a fájásokat)1222 lett és elment anyákdugó!

35. hétig szigorú fekvés (3*2 béres magnézium),utána mindent csinálhattam,mert elérte a lányom a 3 kilót,és szerintük el voltunk számolva!


Végül 39+4-re született!Most a 31. héten kezdtem keményedni,de zárt vagyok a másodikkal!Az elsővel a 20. héttől keményedtem


2 éves kislány és 32 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27 hetesen állapították meg h 2100 a méhszájam.előtte ki tudja már mióta ennyi volt.azóta 3x1-et kell szednem a magnerotból,és szigorú pihi.a pihi felejtős mivel van egy 22 hós örökmozgó,rosszcsont kislányom,akit ráadásul ugyanúgy emelgetek mint korábban+nemrég költözködtünk.gondolhatod mennyire féltem a következő méhszájvizsgálattól.azt hittem tovább nyíltam,mivel ráadásul sokat is kemányedek.és képzeld nem nyíltam tovább.elmúltam 33 hetes és még mindíg 2100 az érték.már nem aggódom.
2012. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is a második babámat várom, egy 3 éves örökmozgó mellett. A 24. héten volt 2100 a méhszájam, azóta is többször keményedik, de tegnap voltam vizsgálaton, és még mindig 2100, én holnap töltöm a 29. hetet. Pihenni nem tudtam többet, ugyanúgy mindent csináltam. Amíg úgy éreztem, én is 3*2 Magne B6 -ot szedtem, de már visszaálltam 2*2-re, persze szóltam a dokinak is.

Viszont ha nagyon keményedsz a Magne B6-nál vannak jobbak, nekem a Magnesolv-ot ajánlotta a dokim, ittam is egy ideig, de nekem borzasztó savat csinált, abba kellett hagynom, így maradtam a Magne b6-nál, ezt ismerem.

Remélem, Neked sem fog változni az érték, végül is másodiknál már elkezdhet hamarabb nyílni, ez nem biztos, hogy azt jelenti, előbb fogsz szülni.

A dokid mit mondott?

2012. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A dokim pihenést javasolt és annyit közölt, hogy zárt a m.száj.Napi 2-3 mensi görcs b.fér, de ha több, akkor már nem.
2012. márc. 14. 15:09
 6/6 anonim válasza:

szia, én most vagyok a 29. héten a második fiammal, tudom már nem mostani a kérdés, de nekem is tegnap óta vannak mensi görcseim, jövőhéten megyek a dokimhoz, majd kiderül mi lesz :), de ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel :)

sok boldogságot nektek :)

2012. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!