Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Homeós szülésindítás: 1 adag...

Homeós szülésindítás: 1 adag Caulophyllum D4,10 csepp Cimicifuga D2,1 adag Pulsatilla D30. Ha nekem ezekből csak bogyók vannak CH30ok, hogyan helyettesíthetem? 1 adag az 5 bogyesznak felel meg? 10 csepp?

Figyelt kérdés

2012. márc. 31. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nem igazán értem a kérdést. Ettől nem fog beindulni a szülésed, ha arra gondolsz. Én a 36.héttől szedtem a Cimicifugat, és a Caulophyllumot mindkét szülésem előtt reggel és este 5 bogyót fél óra külömbséggel,és miután beindult a szülés fél óránként felváltva 5-5 bogyót, illetve szintén 36.héttől a málnalevél teát. Mindkét babámnál 2 ujjnyira nyitva voltam amikor indítottak, és mindkét baba 4 órán belül megvolt.

Ki mindta, hgy ettől beindul?

2012. márc. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és az első babát a 40.héten, napra pontosan a kiírt időbe szültem, a második babát 39 hetesen,bár az tényleg indított volt.
2012. márc. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Amit leírtam az a homeós bábakoktél. (Van sima is amihez ricinusolaj kell.) A dokim mondta. Szedem a 36. héttől a bogyókat, hogy felkészítsem a méhemet, de most a szülés megindítására szeretném ezt a varriációt, de nekem nincsenek cseppek, csak bogyók. Azért kérdeztem, h a cseppeket mennyi bogyóval helyettesíthetem.


Egy link a szülésindításról:

[link]

2012. márc. 31. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, szerintem 5 bogyó, nekem a gyógyszertárban azt mondták. Könnyű szülést neked! A dokid már megvizsgált?
2012. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze megvizsgált
2012. márc. 31. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is elkészítettem ezt, semmit nem ért. Bár én a ricinusolajas bábakoktélt is megittam, annak meg más lett az eredménye,nem szülés...
2012. ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!