Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik mivel csalogathatnám...

Kismamik mivel csalogathatnám ki a csepp fiamat? Szombatra vagyunk kiírva és nagyon nem szeretném túlhordani, mert még a 4 napos ünnep előtt mindenképp jó lenne hazajönni? :- (

Figyelt kérdés
Másik hogy átmeneti overállban tervezzük hazahozni,hány fokig kell átmeneti overáll majd kb?
2012. márc. 6. 09:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az átmeneti overál jó, de 10-15fokban már sok. Nyitva van a méhszáj? Próbálkozzatok a szexxel, vagy vannak a neten bábakoktélok, ez csupa homeós szerből áll, sokmindenkinek segít.
2012. márc. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Vaskó Krisztina válasza:

Én úgy olvastam, egy jó kis sex beindítja a szülést... És még kellemes időtöltés is.

A babaruházkodással én még mindig hadilábon állok, még csak 3 hónapos a kisfiam. De mivel a gyerekek a testhőmérséklet melegéhez vannak szokva a pocakban, érdemes jó melegen öltöztetni inkább, mint fázzon.... Szerintem...

2012. márc. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
ha piszkálod,csavargatod a mellbimbóidat az segít úgy tudom.Hiszen maga a szoptatás is méh összehúzódást okoz.
2012. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem úgyis akkor jön ha ő akar. Mi sexeltünk, csavargattunk, lépcsőztem, sőt kapáltam szülés előtti napon. Két héttel túlhordtam a lányom. 10-15 fokban az átmeneti overál tökéletes egy újszülöttnek. Ő 37 fokhoz van szokva.
2012. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Miert akarsz hazamenni az unnep elott? Ugysem tudsz semmit csinalni, a korhazban meg mindegy, hogy unnep van-e....


Egyetertek azzal, aki azt irta, hogy akkor jon a baba, amikor o akar. :-)

2012. márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egy jó kiadós takarítás (barátnőmnek ez jött be), vagy egy szülésről szóló reality műsorban mondta a szülésznő, hogy mellszívó. A szoptatást utánozza, a szoptatás pedig méhösszehúzódásokat okoz. (Elvileg ezért nem lehet teherbe esni szoptatás alatt. Szomszéd lány ezt tudná cáfolni, október huszon valahanyadikán szült és most 6 hetes terhes, pedig csak szopat.)

De ez vagy beválik vagy nem.

2012. márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled! Én mára vagyok kiírva, de egyenlőre semmi!!!! Tegnap nagy takarítottam (azon kívül, hogy hulla fáradt lettem nem történt semmi), együtt vagyunk a párommal minden nap, az se segít (pedig vasárnap még 4× is csináltuk)!!!! Szerintem úgy is akkor jönnek, ha ők akarnak! Én is átmeneti overálba fogom hazahozni! inkább legyen meleg, mint megfázzon, a kocsiban pedig ki lehet cipzározni! Melyik kórházban fogsz szülni?
2012. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Elősször is azért akarok ünnep előtt hazajönni hogy apácska is egy kicsit tudjon velünk itthon lenni mert amúgy sokat melózik és ha pont hazajöhetnénk úgy hogy 14.én az nagyon jó lenne akkor 14-15-16-17-18 án együtt lehetne a család :-)

Ő a második baba lesz van már egy lassan 3 éves fiam ő időre jött.

A szex nem megy,fáj a pocim mert nagy,hátulról meg valamiért most terhesség alatt nem élvezem és ugye a cél az orgazmus lenne...

Miskolcon szülök a semmelweisbe.

Takarítást próbáltam már de semmi,persze nem akarok drasztikussan szülés megindítani majd jön ő csak picit rásegíteni hátha kijönne ő is időre mint a báttyuska.

A nagyfiam nyár közepén született ezért nem nagyon tudom hogy egy újszülöttet meddig kell overállba hordozni...mivel kocsival jövünk haza így én is arra gondoltam elég az overáll és akkor ha úgy gondolom melege van akkor ki zippzározom,levegőzni meg ugyis szülés után kb.1 héttel megyünk addigra meg lehet hogy 15-20 fok is lesz,jó esetben :-)

Bár ma is elég hideg van.

2012. márc. 6. 10:52
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!

A szeretkezésben az lenne a lényeg, hogy a férjed spermája a méhszájhoz kerüljön. A spermában van ugyanis a szülés indulásáért felelős hormon. Természetesen az orgazmus csak rásegít.:) Akkor indítja csak be a szülést, ha a babóca készen áll a születésre. Nálunk már kétszer indított fájásokat, úgyhogy most le vagyunk tiltva róla, mert nekem még van 3-4 hetem a végéig.

2012. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nah ha a sperma is rásegít akkor este megkörnyékezem apócát hátha :-)
2012. márc. 6. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!