Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a párom saját autóval visz...

Ha a párom saját autóval visz be a győri kórházba mikor szülni megyek, akkor beengednek a kórház udvarára a szülészet elé? Vagy mindenképp kint kell megállni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha gond van, be szoktak engedni, de általban utána ki kellállni a kocsival. De a bejáratig bizti elvihet.

na meg ott körbe parkoló van, az sincs bejárhatatlanul messze..:-)

2008. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem anyukám vitt be (igaz, nem ott szültem, hanem Pécsen), ő bevitt a bejáratig, ott megvártam, mert utána ki kellett mennie parkolni.
2008. ápr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

SZIA BE LEHET MENNI ÉS NEM KELL KIJÁRNI ÉN KÉT KISLÁNYT SZÜLTEM OTT HA ESETLEG MONDJÁK HOGY JÁRJATOK KI AKKOR SE AGGODJ NEM FOGNAK FELMENNI UTÁNATOK HOGY ENM JÁRTATOK KI

EZ MIATT NE IZGULJ

2008. ápr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is bemehettünk, látták, hogy szülni jöttünk, nem is volt kérdés. Kijárni pedig nem volt idő, hiszen az utolsó pillanatban érkeztünk, de ezt nem is mondta senki.

Nagyon szép szülést kívánok! A Győri Kórház nagyon jó!

2008. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!