Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » MÁV szülészet - MÁV Kórház...

MÁV szülészet - MÁV Kórház (ÁEK) Pontosan hova és melyik bejáraton kell bemenni amikor beindul a szülés?

Figyelt kérdés

Nem voltunk szülésfelkészítőn és kb. életemben kétszer ha voltam a MÁV-ban és nem tudok kiigazodni semmin. Az ultrahangot tudom hol van (Rippl Rónai bejárat, lépcsőn fel az elsőre és ott). 39 hetes vagyok és kíváncsi vagyok hogy merre is kell és hova menni amikor beindul a szülés.

Örök hála:)


2009. júl. 27. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel meg ott valakit.Én szülés előtt és szintén nem voltam felkészitőn, meglátogattam a szülőszobákat ill. a kórtermeket, szó nélkül beengedtek sőőt eligazitottak és jótanácsokkal is ellátak.Sztem kérdezz meg ott vkit.
2009. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Körbe kell járni az épületet (U alakban), a Rippl Rónai felől kell bemenni, a mentőbejárat mellett. 3. emelet, ott pedig balra, már látod. Meglepően egyszerű :)Ott van rögtön egy ajtó, csengővel :)
2009. júl. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

így van!

Rippl Rónai bejárat, bejárat után balra lesznek a liftek (3 db) mindegy melyikbe szállsz be, 3.emeletre felmentek, liftből szintén balra mész kb 8 lépést és ott lesz egy ajtó (elötte székek) ahova becsöngetsz. Pár perc, vagy másodperc múlva ki is nyitják.

Decemberben szültem ott.

KÖNNYŰ ÉS GYORS SZÜLÉST! :)

2009. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, így már biztos megtalálom!:)
2009. júl. 28. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!