Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy hónap van még a szülésig,...

Egy hónap van még a szülésig, és keménynek érzem a hasam, nagyon sokszor, igazából majdnem folyamatosan. Ez jelenti, hogy hamarabb szülök?

Figyelt kérdés
Nem fáj, és nem olyan, mint amikor "megkeményedik", majd pihenés hatására megint puha, hanem csak folyamatosan kemény. Április végére vagyok kiírva, most tehát 36+3 napos vagyok.

2012. ápr. 2. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jelenti azt.

Amúgy sorstársak vagyunk, én is keményedek, sajnos nekem már jóslóim is vannak, de van, hogy egyszerűen csak hosszú percekig kemény, bár ez még nem az igazi keménység, csak olyan "félkemény", majd tapasztalod Te is a "rendes keményedésnél", hogy az jóval erősebb lesz. a pocid olyan lesz majd, mintha vákuummal beszívnák, és inkább kockaalakot ölt majd, nem lesz gömbölyű sem, a hasfal is "rászívódik" a babára.


Nekem még kb. 5-6 hetem lehet.

2 gyerekes pocakos

2012. ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly április végén szültem. Nekem szinte végig kemény volt a hasam, pont uaz, mint ahogy te leírtad. Szinte állandóan feszült, de nem volt kimondottan kellemetlen, csak akik megsimogatták, és már voltak várandósok, mind meglepődtek hogy milyen kemény. Egy héttel a kiírt dátum után szültem.
2012. ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi köze,de azért az orvosodnak említsd meg,ha mész,hisz ő ezt jobban tudja.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugodtam:-)



Holnap megyek orvoshoz, majd megbeszélem vele.

2012. ápr. 2. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is egy hónap múlva szülök, és egész nap ez van... Az orvos szerint a baba fekvése teszi.
2012. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!