Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy súllyal estem teherbe...

Nagy súllyal estem teherbe (115kg), de azóta fogyok folyamatosan (3 hónap alatt eddig 10kg). Normális az h hízás helyett fogyok?

Figyelt kérdés
Orvos szerint nincs baj és nem is lesz mert normálisan eszem mindent amit kell. Volt már ilyen tapasztalat, duci kismamáknál?
2009. júl. 17. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
azert fogysz mert hanysz,rosszul vagy?
2009. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam rosszul. És hányás sem sokat van, inkább szédülök néha, de az is csak reggel meg este.
2009. júl. 17. 12:41
 3/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy első baba, és 25 éves vagyok.
2009. júl. 17. 12:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Valószínűleg a hormon változás miatt fogysz most.Ha a pici szépen növekszik, nem kell aggódnod.Nekem azt mondták ,hogy fogyhatok majd de nem fogytam.Az én súlyomat se lehet kicsinek mondani.Annyi volt , hogy sokáig nem változott a súlyom és egyáltalán nem hánytam.99kg -val kezdtem a terhességet.Elvileg már csak 4 kg hízhatok vagyis nem szeretné az orvos , hogy többet hízzak.Most vagyok 32 hetes.Boldog babavárást.
2009. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősöm is elég nagy súllyal kezdte a terhességet, és végig csak fogyott. Egyáltalán nem látszott rajta, hogy terhes, amikor a postás vitte neki a gyest, meglepődött, hogy hol hordta ki mert nem látszott, sőt, mintha még fogyott is volna :)

Hát vannak ilyenek. Ja és a gyerek 3750 grammal született.

Tehát semmi gond nincs.

2009. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:) Akkor nyugodt maradok
2009. júl. 17. 13:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csak fogytam a terhességem alatt, igaz én végig hánytam :( De mindig azzal nyugtattak, hogy nem kell a pici miatt aggódni, mert ő elveszi a szervezetedből a tápanyagot, amire neki szüksége van. Egészségesen, 3280gr súllyal született a kislányom.
2009. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam olyat, hogy valaki 95 kg-mal esett teherbe jó ducin és szülés után csak 75 volt!

Ha előtte hormon problémáid voltak, pajzsmirigy stb, akkor lehet, hogy attól is van, mert a baba helyre rak mindent! :)

2009. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 82,20 al kezdtem a terhességet, lement 78-ra. Most 30 hetes vagyok. De szerintem már nem fogyok!
2009. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!