Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Júliusban gyakrabban vannak...

Júliusban gyakrabban vannak "szabadságon" a szülész-nőgyógyászok mint általában?

Figyelt kérdés
Csak azért mert akkor szülök. Tapasztalatok?
2012. márc. 7. 14:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem július, augusztus amikor hosszabb időre szabira mennek. Esetleg elutaznak nyaralni.
2012. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az én dokim minden évben januárban van szabin. Olyankor egy hónapra lelép külföldre "nyaralni". Nyáron nem megy szabira általában.
2012. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam konkrétan :D Pl. a fogadott doki is elmegy nyaralni nyugodt szívvel? Tapasztalatokat várok leginkább
2012. márc. 7. 14:16
 4/16 anonim ***** válasza:

Ősszel szültem, dokim még az elején mondta, hogy jó, hogy ősszel megérezik a baba, mert télen megy szabadságra.

Nyáron az én dokim is mindig bent volt a rendelőben.

De gondolom ez dokifüggő.

Érdemes rákérdezned minél hamarabb, hogy mire számíthatsz.

2012. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: az én dokim nem vállalja el azoknak a kismamáknak a terhesgondozását, akik a szabadsága idejére vannak kiírva! Ő előre jelzi, hogy mikor lesz szabin (akár 1 évre előre!), és így ő is és a kismama is tud előre tervezni.

Ő egy normális doki, de hallottam már olyan dokikat is akik nem közlik előre mikor lesznek szabin, a kismama meg a terhesség végén nézhet nagyot, hogy volt dokija-nincs dokija.

Tényleg kérdezz rá a dokidnál!

2012. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én kétszer mentem a nőgyógyászomhoz azzal a kérdéssel, hogy júliusra ill. augusztusra tervez-e szabadságot :) -kérdezte, hogy tán szülünk? Akkor nem megyek :)


De bármikor szabin volt a terhességem alatt mindig szólt és megadott mindenféle elérhetőséget, hogy hívhassam ha bármi kérdésem van.

2012. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen,az elöttem levők leírták a lényeget.MInt mindenki,akkor mennek nyaralni,szabira miegymás...

Ismerőseim,nem egy már megjárta fogadott doki,kifizetve minden és szüléskor a doki nyaralt!közönte szépen lex@rta a kismamát.

Keress egy valójában megbízhatót,akivel közölni fogod,hogy Te számítasz rá.Vagy marad az ügyeletes,ha van szerencséd egy jó dokit fogsz ki.

2012. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Dokit kell váltanom,mert a jelenlegi mint azt már rég közölte is: nyugdíjba megy. Egy új dokinak most azzal nyissak hogy "mit csinál júliusban,mert én addigra számítok magára" :D Szóval ciki,nem?
2012. márc. 7. 14:31
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Miért lenne az?
2012. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A pénzedért miért lenne ciki?

A villanyszolgáltatónál is kifizeted a számlát és kéred ha lehet akkor legyen már egy kis áram,adjanak egy keveset..Nem, Te fizetsz és minőséget vársz cserébe!FOgadott doki.akkor ha elveszi a pénzt,adjon is cserébe minőségi szolgáltatást.Legyen ott a szülésnél,vezesse le,kérdéseidre válaszoljon.

2012. márc. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!