Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fog valaki közületek Szegeden...

Fog valaki közületek Szegeden szülni július-augusztusban?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg júli 1-re vagyok kiírva, de a 4D szerint júli 6. Szerintem nem marad benn addig.

Szegedi Kismama

2009. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Hogy viseled az utolsó heteket? Miből gondolod, hogy nem marad bent addig? Kinél fogsz szülni? Én július 30-ra vagyok kiírva.

2009. jún. 16. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát az utolsó hetek nagyon fárasztóak, igazából nem a meleg miatt, nem fáj semmi, csak egyszerűen türelmetlen vagyok. Pláne hogy álítólag nagyon nagy baba lesz. Dr. Márton Virágnál fogok szülni (remélem legalább is). 2 hete azt mondták, hogy már csak kb 2 hét van hátra, szóval szerintem nemhúzzuk a végéig. Habár a ctg szerint nagyon szeret odabenn.

És te kinél szülsz?

2009. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én aug.7-re voltam kiírva.most az utolsó uh.szerint jul.31.Keresztúri doktornál fogok szülni már másodjára.Igaz én 60km-ről járok hozzá.A meleg tényleg borzasztó,legjobb idebent.Remélem minden simán megy most is.Hamarosan babázunk.
2009. jún. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az én orvosom Sikovanyecz János, de valószínűleg szabin lesz... Fogadtam szülésznőt is, ő legalább itt lesz. Én már nagyon türelmetlen vagyok, és nehezen viselem a meleget, pedig nincs nagy hasam és szerencsére nem is vizesedem még...

Jó egészséget és kitartást kívánok nektek a végéhez!

2009. jún. 17. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!