Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap befektetnek a Bajcsyba....

Holnap befektetnek a Bajcsyba. Hogyan működik ott az índitott szülés? Oxitocin próba az meddig tart? Holnap már a karomban lehet a babám?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ott szültem az ikreimet, indítottak oxival. NST-t csináltak, utána megvizsgált a dokim, majd kaptam beöntést, elmehettem zuhanyozni. Alá kellett írnom 1-2 papírt. A szülésznőmmel és a párommal bementünk egy szülőszobára, bekötötték az infúziót és figyelték hogy jönnek a fájásaim. Azt nem tudom amúgy meddig tart eg yoxitocin próba, nekem rögtön fájásaim lettek, tehát reagáltam rá. Végig be volt kötve és az NST is szinte végig fajtam volt. (ez a mozgásban azért akadályoz). 9 óra múlva születtek meg a babáim:)

Nem tudom segítettem-e, de könnyű szülést Neked:)!

2012. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :) Remélem nekem is gyorsan megy majd :)
2012. ápr. 8. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Na, kedves Kérdező, hogy sikerült? :-)

Kinél szültél?

2012. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos akkor nem índitottak meg, oxitocin próba volt, ballont tettek fel, és holnap reggel fognak burkot repeszteni, aztán bekötik az oxit és hajrá. :) Fábián dokinál fogok szülni, ő a fogadott orvosom.
2012. ápr. 11. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor holnapra ÓRIÁSI DRUKK Neked! Sok-sok sikert!

(De izgi ... én irigyellek! Olyan jó volt, amikor megszületett a Babám :-)

2012. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szurkot, megszületett a kislányunk. Nem volt könnyű, az oxi bekötése után 3,5 órával, 53 centi és 3812 gramm lett :) Egy tündér ...
2012. ápr. 15. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok a Kis Tündérhez!

Akkor ezek szerint még a kórházban vagytok? Mik a tapasztalataid, hogy zajlott a szülés, stb...?

Sok boldogságot, jó egészséget Nektek, írj, ha lesz egy kis időd!

Jó babázást!

2012. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!