Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha 37+1 hetesen még teljesen...

Ha 37+1 hetesen még teljesen zárt a méhszáj, elhúzódó, nehéz szülésre számíthatok? Nálatok hogy alakult a tágulás?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez semmit se jelent.

Nekem 41.hét közepén 3000es méhszáj volt és semmi jósló fájást se mutatott délben a ctg majd hajnalban beindult a szülésem, és 5 óra alatt meglett a fiam. A kórházba mikor beértünk már 4 ujjnyi voltam.

Barátnőim közül kettőnek is már 28 hetesen rövidült a méhnyak és nyílt kifelé a méhszájuk fokozatosan, mégis vagy 10-12 órát vajúdtak.

2009. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Eggyáltalán nem jelent ez semmit.Lehet gyors ettől még de az is lehet hogy sokáig fog tartani.De azért én szép szülést kívánok!:)Nekem az első 39 óra volt teljesen zártan indultam a második 19 óra és egy ujjnyira nyitva voltam.Remélem most a harmadik gyorsabb lesz!
2009. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

40. hétre szültem tök zárt volt végié, úgy indították meg.

6 óra alatt 1 ujjnyit tágultam, azt mondta a dokim inkább irány a műtő, mert még kb 12-14 óra kellene, hogy kitáguljak és a babám nagy volt + lassult a kis szívverése is.

Így császár lett, de ne aggódj biztos könnyen fog menni

szép szülést neked, most egy kicsit irigykedem azok a kismamákra, akik hamarosan szülnek :D

2009. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!