Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházba vihetek laptopot...

Kórházba vihetek laptopot mobilnettel? Nem szólnak érte, nem árt senkinek? Szeretek netezni, és könnyebben menne az idő, tarthatom a kapcsolatot mindenkivel.

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Azt a pár napot csak kibírod net nélkül nem?

Én is voltam kórházban volt újság,bár még azt sem volt idő olvasni, kapcsolatot meg telefonon is lehet tartani. Az idő meg nagyon gyorsan ment mindig történt valami hála a "kedves" szobatársaknak.

2009. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam bent, ott a szobatársamnak volt, lehetett használnia.
2009. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom, hogy telefonon is lehet tartani a kapcsolatot, de nekem a telefon már múlt, mindent neten és nettel intézek.. Neten keresztül már a babát is láthtják a távoli rokonok.. Tudom, lesz idő mutogatni később is meg otthon.. Csak feltettem a kérdést.. Nekem olyan természetes. :)
2009. jún. 17. 21:43
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

lehetni lehet, de én semmi értéket nem vittem magammal, mert könnyen lába kél - mikor neked vizsgálatokra kell menni, akkor hova teszed? bent hagyod a szobában - ahova boldog boldogtalan be tud menni

amikor szültem egy nőnek a mellettem levő szobában ellopták a mobiltelefonját :(

2009. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a legkisebb bajod is nagyobb lesz a kórházban a laptopodnál!!!
2009. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oops.. Erre nem gondoltam :) Köszönöm a figyelmeztetést! Még meglátom mekkora lesz a batyum, belefér-e a táskába :P
2009. jún. 17. 21:52
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem rossz gondolat a webkamerás baba nézegetés szempontjából,de nem tudom Nálatok milyen a kórház,mi reggel 6-kor megkaptuk a babákat és este 9-kor vitték el őket.Noha egy ilyen pici babával nincs sok gond,mert eszik meg alszik,valahogy mégsem jutott idő soha semmire.Csak jöttek mentek a látogatók,pihentem,szoptatás,tisztába tenni a picit,vizit,ha aludt a kicsi gyorsan lezuhiztam...szóval netezni nem nagyon lesz időd...az a pár nap meg nagyon gyorsan elmegy.Az értékeidre tényleg vigyázz,de ha ebből indulnánk ki még fényképezőt sem vihetnél be,az nálam is volt,nem is kis értékű.
2009. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Lehetni lehet, de nekem szülés után hetekig eszembe se jutott a net, pedig én is mindent erről intézek. A kórházban meg pláne nem, egyrészt valóban könnyen lába kel, másrészt nonstop velem volt a baba és inkább benne gyönyörködtem, meg igyekeztem elsajátitani mindent ami vele kapcsolatos, nameg pihentem, mert néha még ahhoz is fárad voltam, hogy csak nézzek ki a fejemből, főleg, mert négyen voltunk a szobában és éjjel is folyton sirt valamelyik baba. (A 3 nap alatt összesen nem aludtam 2 órát.)
2009. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
szerintem ott lesz a babád elég lesz azzal foglalkozni..
2009. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Hidd el csak egy felesleges cucc lesz a batyuba!

És ha hazamentek még csak eszedbe sem jut!Vagy ha igen nem igen fogsz rajta lógni!

Bocsi de ez a valóság!

2009. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!