Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne feldobni egy...

Hogyan lehetne feldobni egy kapcsolatot? Úgy érzem kezdünk elhidegülni egymástól és sajnos az én hibámból.

Figyelt kérdés
Kzel 3éves ikerlányaim vannak, a párommal jószerével már csak lakótársak vagyunk. Engem annyira kimerít a munka és a lányokkal való foglalkozás, hogy semmi másra nem jut energiám. Sajnos rábízni sem tudom őket senkire, így még egy kettesben töltött esténk sincs. Éjjelente is többször ébrednek, mert kínlódnak a fogukkal. Ötletem sincs mit tehetnék.
2011. okt. 14. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyan ez van. :( Nekünk még csak 7 hónapos a kislányunk, de én a nap 98 órájában vele foglalkozom, párom meg nagyon-nagyon sokat dolgozik. Este már én is és ő is fáradtak vagyunk. 2 havonta ha összefutunk az ágyban az már jónak számít. De most erőt vettem magamon, és miután elaludt a gyerek, mesebeli vacsit rittyentettem. Felvettem egy cuki háló rucit és bedobtam magam. Nagyon fáradtak voltunk, de sikerült feloldódnunk. :) Aztán sokat beszélgettünk. Mindent elmondtam neki. Azt, hogy mennyire bánt, hogy eltávolodtunk egymástól, hogy mennyire hiányzik nekem és megbeszéltük, hogy hétvégén csinálunk közös programot a babával együtt, mert mi sem tudjuk kire bízni. Apránként fokozatosan tudod csak helyre hozni, de szerintem gyűrd le a fáradtságod, máshogy sajnos nem megy.
2011. okt. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincsenek közös programjaitok hétvégén?

Kirándulés, séta, iylenekre gonolok, vagy lemenni vhov egy hétvégére családostul

közös érdeklődés?

2011. okt. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem nagyon tudunk programokat csinálni, mert ugyanott dolgozunk, de felváltva. Hétvégén is menni kell, ha van is 1-2nap mikor itthon vagyunk mindketten, akkor is közbejön valami elintéznivaló.

Holnap viszont az egyik ritka alkalom lesz, hogy mindketten itthon vagyunk. Csak nincs ötletem mivel dobhatnám fel kicsit.

2011. okt. 14. 10:22
 4/4 anonim ***** válasza:
ha csak otthon vagytok az nem elég? nem tudtok beszélgetni, csak úg otthon lenni sé élvezni egymás társaságát?
2011. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!