Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Írnátok nekem megnyugtató...

Írnátok nekem megnyugtató programos császáros történeteket?

Figyelt kérdés
24 hetes vok és előzőleg sürgősségi altatós császárom volt. Abból semmit nem fogtam fel mert ugye aludtam. Most a második kisfiammal programozott császárom lesz. Kicsit aggódok, hogy milyen lesz. Gerincérzéstelenítéssel lesz majd, de nem tudok róla semmit. Érdekelne a műtét menete, de csak olyanok írjanak, akiknek pozitív élmény maradt, mert borzalmat már így is rengeteget hallottam és köszönom szépen de arra nem vok kíváncsi.Úgy értem persze, tudom, hogy minden orvosi beavatkozásnál előfordulhat komplikáció, de nem erre szeretnék gondolni, mert akkor a szülésig csak még inkább stresszelni fogok! Köszi mindenkinek előre is!
2012. ápr. 10. 15:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem most volt programozott császárom Április 13-án 39 hétre.Első babám és faros volt.Gerincérzéstelenítést kaptam betoltak a műtőbe és 11 perc alatt kész volt az egész nem éreztem semmit nagyon jó érzés volt hallani felsírni a kisfiamat utána egyből odahozták adhattam neki egy puszit amíg összevarrtak férjemnél volt.Utána visszatoltak a szülőszobára és 2 órán keresztül velem volt a pici.Utána kivittek a kórterembe még pihennem kelet 4 órát.Fájdalmam egyáltalán nem volt nem is kértem gyógyszert utána.

Nyugi minden rendben lesz kívánom,hogy neked is csodálatos élmény legyen :)

2 hetes kisfiú anyukája:)

2012. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a jókívánságoT! Már csak egy hónapom van és persze már nagyon várom. Rosszul fogalmaztam előző kommentemben. Szóval előző császárom sürgősségi volt, mert 10 óra vajúdás után elnyomta a babó a köldökzsinort és nem kapott oxigént. Ezért sürgősségi volt és altattak. Remélem most minden a terv szerint fog alakulni és egy szép síma ügy lesz! üdv mindannyiótoknak és szép babázós nyarat kívánok!
2012. jún. 27. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!