Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon félek a szüléstől,...

Nagyon félek a szüléstől, hogy nehogy valami bajunk essen. Írnátok pár megnyugtató szót, hogy ne csak rémhíreket halljon az ember?

Figyelt kérdés

Annyi rosszat hallottam mostanában a tévében, és nagyon elkezdtem rettegni a szüléstől. Vágyom már rá borzasztóan, hogy a kicsi fiamat a kezembe foghassam, de addig még hosszú az út.

Egy 38 hetes első gyermekét váró kismama


2010. dec. 21. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem fogsz már sok ilyet hallani hacsak nem olvasol indexet meg velvetet mert tervezet van róla hogy a rémhirek kikerülnek az esti hiradóból csakúgy mint a kriminalisztikai témák is.- megölték megfolytották..stb.-


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ nem lesz semmi baj! ügyes legyél ! gratulálok a kicsihez!

2010. dec. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

bocs megfojtották.


a lényeg ugyanaz, nem riogatják a kismamákat többé látványosan.

2010. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, azért, mert előfordultak negatív dolgok is, azért a kismamák többsége boldogan, és egészségesen esett át a szülésen:)

Nem lesz semmi gond, ne ezen agyalj, hanem arra koncentrálj, hogy könnyű, és gyors szülésed legyen:)

Én is drukkolok neked, hogy valóban így legyen:)

2010. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

7 hete szültem.

Nagyon féltem én is. De mikor ott volt az idő, már megváltás volt. Akkor és ott, senki más nem fog létezni a számodra csak a babád és te. Az idő meg fog szűnni és az édes fájdalom amiről azt gondolod kibírhatatlan elszánttá és erőssé tesz. Nem lesz semmi baj.

De egyet ígérj meg nekem, ha nyomnod kell, nem tartod vissza a doki két szép szeméért aki még nem ért oda esetleg!

Én meg sem hallgattam a horror sztorikat. Senkiét. Csak a jót voltam hajlandó magamhoz engedni.

Hamarosan a kezedben lesz majd és minden nap úgy nézel majd rá, hogy el sem hiszed milyen ajandékot kaptál! Ha meg hasfájós, akkor azért nem...(hahaha nem olyan vicces...)

Ügyes legyél és ne hagyd magad lehúzni a negatív gondolatok által! Csak a végeredmény számít. Utólag teljesen mindegy hogyan is jutunk el odáig.

2010. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert a híradóban csak a "különleges" eseteket mondják be. Naponta születik egy csomó kisbaba teljesen egészségesen, de azt mégsem lehet, hogy akkor mindennap azt hallgasd, hogy "Kedves nézőink! Ma Kerekestarcsán 10 kisbaba, Budapesten 150 kisbaba, Kukutyinban 83 kisbaba született.... " Sajnos előfordul, hogy nem mindig úgy alakulnak a dolgok, ahogy az ember tervezi, ezért sajnos előfordul, hogy néha tragédia történik, amire ugye a hírek egyből ráugranak. De állj pozitívan a dolgokhoz, NEKTEK SEMMI BAJOTOK NEM LESZ!!! :D

Nekem elég nehéz szülésem volt, kisebb komplikációval, de mégis életem legszebb élménye és bármikor ugyanígy újra bevállalnám!!!



Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek!

2010. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Éljen a sajtószabadság, csak nálunk fog megdögölni:-((((
2010. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
pozitiv dolgokat haljad meg ne aggodj erős maradsz természetes uton nyomni ki tudod a sok kismama halála orvos hibája nem fertötlenitette a kezét vagy rossz gyogyszert irt fel.
2010. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak a babádra és magadra koncentrálj! Semmi másra.

Én is ezt tettem anno.


Mégis nagyon nehéz szülésem volt, komplikációval, stb, stb. De nem érdekel és nem arra gondolok vissza. Csak nézem a mi kis 17 hós mazsolánkat és még ennyi idő elmúltával is alig hiszem el, hogy ez a kis csoda a miénk.

S legfőképpen nem osztom meg a szülési élményeimet még nem szült ismerőseimmel! :-)


Csak pozitívan! Minden jól megy majd!

2010. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom a negatív gondolataimat elhessegetni.
2010. dec. 21. 20:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Csak nyugi.Én nagyon féltem de már nagyon vártam hogy megszüljek mert baromi meleg volt tavaly nyáron.Nehezen bírtam már. Nst-ről mentem szülni és pikk-pakk 2óra alatt meglett a baba:)!És nem volt olyan borzalom ahogy engem is riogattak. :)Könnyű szülést!!
2010. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!