Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Összeraktam a kórházi táskámat...

Összeraktam a kórházi táskámat, (vajúdós + a bentlétre), és nagyon sok cucc! :-) Nem fognak furán nézni rám, hogy minek hoztam ennyi mindent?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 14:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell rengeteg mindent vinni.Nekem az egész cuccom belefért egy utazótáskába.
2012. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

A második szülésemre én is kevesebb cuccal fogok menni, de az elsőre én is felpakolva érkeztem.

Igazából inkább legyen nálad feleslegesen bármi is, minthogy ott kapkodd a fejed, hogy mit hagytál otthon. Ha furán néznek, akkor mi lesz? Semmi. :)

Szerintem nem te leszel az első nagy pakkos kismama. :)

2012. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
nem hinném :) Én is egy nagy utazó táskával,és + 2 reklámtáskával vonultam a kórházba annó. Neked mennyi táskád van? :)
2012. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Sok a cucc.. jó, de szükségesek vagy feleslegesek? :D Ha kelleni fognak, senki nem fog furán nézni. Különben is, te fogsz ott lenni a kórházban napokig egy újszülöttel.. Ne foglalkozz senkivel, ha te viszel magaddal egy 12 kötetes lexikont, mert úgy érzed, hogy kelleni fog, akkor vidd :)


Amúgy mi az a sok minden amit bepakoltál? Mert így látatlanban nehéz megmondani, hogy kell-e majd vagy felesleges :)

2012. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ne foglalkozz másokkal. Azt megteheted, ha kényelmetlenül érzed magad, hogy ha valami nem létszükség, akkor pároddal beviteted később. Vagy ha beviszed, és mégsem kell, párod hazaviheti.

Miket viszel?

2012. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Miket viszel?
2012. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Igyekeztem a minimálisat betenni..


Babának van bent 4 rugdalózó, 4 body, 2 kissapka, cca 5-6 db pelenka (majd Apu hoz még, amikor kell), 4 textilpelenka, egy kistakaró, fürdetőkrém, pipsikenőcs, babának törölköző. (Mindent vinnünk kell, hintőport még be sem tettem..)


Aztán nekem 1 köntös, két hálóing, 2 papucs (fürdős és sima), steril gézben vatta (ebből is pár darab, majd még Apu behozza), tena bugyi, betét, mellvédő textil izé, ami a tejet felszívja, mellszívó. Pipere (tusfürdő, krém, fogkefe, fogkrém, fésű, hajgumi: csak a legfontosabbak). Pár konyhai cucc: kés, villa, kanál, konyharuha, 1 bögre. 1 guriga füles szemeteszacskó a szennyesnek, szemétnek, stb.. Aztán WC-papír, 100-as zsepi. Vajúdáshoz kis üveg víz, szőlőcukor, két kicsi csoki. Törölköző. Meleg zokni..


Szóval ez nekem egy marha nagy táskába fért be, a vajúdós cuccot azon belül egy kisebb szatyorba tettem.


És még nem is vagyok biztos, hogy mindent betettem:-)

2012. ápr. 12. 14:50
 8/22 GIGIs válasza:
88%

Én 37. hetes vagyok, én is összetettem a csomagom. Egy nagy Kappa gurulós bőrönd telt meg:-)

Két éve ugyanennyi cuccal mentem szülni, és a többiek se jöttek kisebb motyóval:-)

Aki igen, annak minden nap hoztak ezt-azt. Én inkább viszek mindent, minthogy naponta kérjek tiszta fehérneműt, hálóinget, pelenkát stb. otthonról.

2012. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Jól felpakoltál, jobb biztosra menni! (én is így voltam)

Csak azon csodálkoztam,hogy még több cuccal jöttem haza,mint amivel elmentem annó :D És nem a gyerek volt a sok, hanem a motyó amit a rokonok meg barátok hoztak! :D

2012. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én bőrönddel mentem majdnem.Még az orvos meg is kérdezte,hogy mi ez????

Felesleges annyi cuccost bevinni,mintha beköltöznél.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!