Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni klínikán szülő...

Debreceni klínikán szülő kismamák! Mit kell magunkal vinni a babának?

Figyelt kérdés

Még van időm a szülésig,de jó lenne már most tudni, hogy csak hazafele kell gondoskodni a babó ruhájáról, vagy bentre is magunknak kell vinni, ill. pelus? Tapasztalatok a klínikáról?

22+5 hetes kismama


2009. jún. 19. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én még előtte állok (38.hét), de egyik ismerős februárban szült és azt mondta mindent adnak csak popsitörlő kendő és popsikrém nincs, azt vigyek ha szeretném hogy használják. Minden jót!
2009. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!Neked már nem sok van hátra!!Úgy szeretnék már én is ott tartani!! :))

Könnyű szülést kívánok Neked!!És jó babázást!!

2009. jún. 19. 11:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is februárban szültem itt és csak megakadt a szemem a kifejezésen,hogy "szeretném,hogy használJÁK"!:-)Ezzel kapcsolatban csak annyit szerettem volna mondani(hogy ne érjen nagy meglepetés),hogy nem ők fogják gondozni,tisztába tenni a babát hanem te,ugyanis mindent rád hagynak,egyedül fürdetni jönnek segíteni.Egyébként mindent úgy csinálsz ahogy "tanultad".Nekem sajna nincsenek túl jó tapasztalataim de nem akarlak riogatni és különben is lehet,hogy nektek jobb lesz,nem vagyunk egyformák.Könnyű szülést nektek és jó babázást!

2009. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!