Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sterilizáció után mire számits...

Sterilizáció után mire számitsak? Valóban semmi problémám nem lesz? Biztos h utána nem ese teherbe? 3. császár után-közben végzik el

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm így is teherbe esett...
2012. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fókuszban is volt egy kismama, akinek így született a 4ik babája!
2012. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt most találtam: Én is ebben a helyzetben vagyok. . . Úgy tűnik, nem is olyan ritka. . .

Egy nőgyógyászati, hasi műtét és három császár után elkötötték a petevezetőimet, három és fél éve. És ma pozitívat teszteltem.

2012. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el:

[link]

De ha rákeresel goggle-ban számos hasonló kérdést-választ találsz a témával kapcsolatban.

2012. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Annó...nagyon anno édes anyámat is elvileg elkötötték! Ma már 15 éves az öcsém ^^!
2012. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy kicsivel nagyobb a Pearl indexe, mint a tabinak. 1% az esély rá, de ehhez is sok mindennek kell együtt állni... Pl.: szeretkezés ovulációkor, és ilyesmi.

Személy szerint én jobban ajánlom a Mirena spirált. És nem tudhatod azt sem, mikor gondolod meg magadat. Sajna sok olyan nővel találkoztam már, akik utólag megbánták, hiába volt ott 3 gyerkőc. 45 éves korig meg csupán 5 évente kell a spirálra pénzt fordítani. Utána úgy is jön a menopauza.


(Szülésznő vagyok)

2012. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4.császár már nem lehet,azért kell végleges megoldás..
2012. ápr. 18. 20:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Dehogynem lehet...

keress rá google-ban!

Most találom azt a kisviseót amiben egy orvos arról beszél,hogy van olyan kismamája akinek már 7 császára van és nem biztos,hogy nem vállal több babát!

2012. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én nem vállalnám be,és nem is lehet :) azért köszönöm!
2012. ápr. 19. 12:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Az más ha neked nem lehet, elég biztonságos a sterilizáció de sajnos nem 100%-os! Reméljük,hogy minden rendben lesz!
2012. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!