Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után hüvelyi szülés?...

Császár után hüvelyi szülés? Sikertörténeteket szeretnék olvasni.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Szia.

Tőlem megkapod.:)))

2003-ban szültem a lányomat sok-sok óra vajúdás lassú tágulás és mire eljutottunk a tolási szakaszig egy óra után közölte az orvosom,hogy nem jön le a baba akármennyire nyomom se.Volt ott szülőszék,négykézláb semmi, császár lett.Kiderült,hogy bár fejfekvésben ,volt,de mégis félre ékelte be magát és arcocskával akart megszületni.Hát,na körül akart nézni mi várja idekint:-)

A kisfiam 2010-ben született este 10 órakor kezdőttek a fájások hajnal fél kettőre értem be a szülőszobába már 3 ujjnyira kitágultam.Akkor nem fogadtam orvost,de szóltam az ügyeletesnek,hogy császáros kórelőzményem van.Azt mondta akkor szerencsém van,mert aludhatok a végén...?Nem értettem.3 óra 15 perckor kibújt a kisfiam.A vajúdás szinte nem fájt,de tényleg nem úgy éltem meg mint az elsővel a szülésem meg egy élmény volt.Szerencsés vagyok,mert nem éreztem,hogy a baba áthalad a szülőcsatornán és azt sem éreztem,hogy kibújt.Onnan tudtam,hogy vége,hogy a férjem felsírt:D!

Aztán tényleg elaltattak,mert méhűri betapintást végzett az orvos és mire felébredtem addigra cakk-pakk készen voltam.Mehettem a szobámba.És akkora élmény volt,hogy én mehettem a babámért és járkálhattam kedvemre:))Most várom a 3.babát és remélem őt is simán szülhetem.:)

2012. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A barátnőm 2008. decemberében szült császárral terhességi toxémia miatt, 2011. szeptemberében pedig sponán. Minden rendben volt. Nagyon boldog volt, hogy sikerült így is!

Sok sikert Nektek is!

2012. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám császárral szülte a bátyámat,mert előre volt esve a köldökzsinór és rá is volt tekeredve.Kevesebb mint 2,5 év után engem természetes úton szült.Ez a 80-as években történt.
2012. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!