Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » I. klinikán melyik orvost...

Jbett kérdése:

I. klinikán melyik orvost ajánlanátok aki nem zárkózik el a császár elől sem? Érdekelne még bármelyik más helyen is orvos aki nagyon jó.

Figyelt kérdés
Kismama vagyok és eddig nem nagyon volt sikerem a nőgyógyászokkal ezért most keresek egyet csak már 22 hetes terhes vagyok és sürgősen kellene találnom egy magándokit aki normális és ha arról van szó akkor nem szenvedtet a végtelenségig a szülésnél és megcsászároz ha indokolt.

2012. ápr. 19. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindegyik ilyen.

Kérdés az, hogy neked mit jelent az, hogy a végtelenségig? Percekbe, órákban, vagy napokban méred?

Hányadik szülés?

Veszélyeztetett vagy?

Komplikáció várható?

2012. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
SOTE I. Dr. Csaba À
2012. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csaba Ákos. Nagyon profi és megértő.
2012. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dr Papp Csaba,nagyon segítőkész,tapasztalt,kedves és nagyon jó híre van.szerintem nem arról híres,hogy napokig szenvesztene.:)ha gondolod megírom priviben az elérhetőségét.
2012. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dr. Nagy Gyula Richárd. Papp doktor jobb keze. Az elsőt is nála szültem, és azt mondtam, hogy egy életre megtaláltam a nőgyógyászomat. 20 hetesen mentem át hozzá.
2012. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak:

Első babánk lesz és igazából több félelmem is van.Az egyik, hogy nagyon vékony és keskeny vagyok kérdés hogy megtudom e szülni egyáltalán.A másik meg az, hogy keloidra vagyok hajlamos és félek, hogy a gátmetszés során ott is kialakul majd egy ilyen eltünthetetlen seb aminek nem is az esztétikájával van gond hanem az elviselésével.Nem azt mondom, hogy azonnal császározzanak meg csak ha olyan a helyzet és azért érdeklődök orvos után mert tudok olyanról is aki a végtelenségig húzza a dolgot mert császár ellenes.Habár nem indokolja a császárt a keloidra való hajlam én mégis ezért hajlanék felé, félek hogy a hasamon is kialakul de még mindig jobb mint a gáton.

2012. ápr. 20. 09:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Oké, így teljesen világos a problémád.


Én dr. Veresh Zoltánhoz járok és nagyon kedvelem, mert nem csak precíz, hanem emberséges is. Hét elején beszélgettünk a szülésről és közöltem vele, hogy az oxytocint meg se próbálja, mert nem fogok beleegyezni, mire azt mondta, hogy nem is akarta.

Aztán felhoztam a gátvédelmet is, hogy szeretnék, válasza: ez csak természetes, ő is így gondolta.


Szóval ezek tudatában én őt is merem ajánlani.


Viszont ha megteheted, akkor szerintem fogadj szülésznőt is, mert igazából ő vezeti le a szülést és ő az, aki a gátvédelemért felelős.

2012. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Eltudnád küldeni nekem a Veresh doktor elérhetőségét és hogy mennyi a tarifája.Hol találom a magánrendelőjét?Előre is köszönöm.
2012. ápr. 20. 16:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Neki nincs magánrendelője és nincs tarifája sem. :)
2012. ápr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudsz nekem küldeni elérhetőségét?Vagy csak a klinikán kell érdeklődnöm és megkeresnem a dokit?Köszönöm szépen az eddigi segítséget is!Minden jót!
2012. ápr. 21. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!