Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A programozott császárnál...

A programozott császárnál miből döntik el az időpontot? Az orvos dönt, vagy az anyának is van beleszólása? 4éves lesz a lányom mire megszületik a tesó, mennyi az esélyem a hüvelyi szülésre? Nem szeretnék megint császárt, főleg nem programozottat!

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Az elsö szülesemkor megkerdeztek, mikor szeretnek X-edike körül. Kesöbb szerettem volna (biztam benne, hatha megszületik magatol :))), addig nem engedtek kitolni, közeputban maradtunk. Az ora-percet az asszisztens beirta. Reggel 8-tol X oraig dolgoznak, en voltam az elsö...

Külf-ön szültem, itt az ügyeletes orvos, aki aznap ügyeletes, igy a korhazi asszisztens dolga ezeket eldönteni.

2011. dec. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, elvileg akkor döntenek a programozott a császár mellett, ha valamiért veszélyes (mamának vagy babának), hogy beinduljon a spontán szülés. Tehát olyan időpontot választanak, amikor a baba már nem lesz koraszülött - 38. hét - de még valszeg nem indulna el magától.
2011. dec. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én január 9-re vagyok kiírva a második babánkkal, és azt mondta a doki, hogy 38. hét utánra beszüljünk meg egy időpontot, hogy mikor fekszem be a műtétre.(persze ha a baba nem dönt úgy, hogy hamarabb jön)

Tegnap meg is beszéltük, hogy jan.2-án befekszem, és 3-án megcsászároz.

2011. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2.-nak: ha a baba nem fordul meg, tehat nem a feje van lefele, akkor csak csaszarral vallalja manapsag minden orvos, a 36.het letelte utan adjak az idöpontot.

(Legalabbis itt külföldön.)


1.

2011. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én a kiírt dátum hetére beszéltem meg a dokival egy általam választott napra amikor még üres volt a naptára (faros volt),szerencsére a lányom hamarabb jött,ő döntötte el a szülinapját.Elvileg ha lent lesz a feje és bírja a heged,nincs akadálya a hüvelyi szülésnek (kivéve ha a doki császárpárti).
2011. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Harmadik babámat várom, hivatalosan február 9-re vagyok kiírva. A doki nem várhat addig, előreláthatólag február 2-án veszi ki.

A második babámmal anno április végére voltam kiírva, mondta, hogy április 22...mondtam, hogy ne...( a volt férjem szülinapja ), 23-a..( nem az a hónap, de az én szülinapom ), így megegyeztünk a 24-be:))

2011. dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Nálam az volt a helyzet, hogy veszélyeztetettként feküdtem kórházban (toxikémia), de azért megvárták a 38. hetet, hogy a baba biztos érett legyen. Tehát a hüvelyi szülésnek nem lett volna akadálya, ha előbb elindult volna magától, de erre semmi hajlandóságot nem mutatott se babóca, sem én.
2011. dec. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!