Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tapasztaltak azok, akiknek...

Mit tapasztaltak azok, akiknek nem volt fogadott orvosuk szülésnél? (inkább azok véleménye érdekelne, akik Debrecenbe járnak a Kenézybe vagy Klinikára)

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy most fogadjak-e vagy sem. Hallottam már olyat is, hogy akiknek volt, és még se nagyon foglalkoztak vele.
2009. jún. 20. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Kenézyben szültem,volt fogadott dokim mégsem vele szültem,"nem ért rá",de sztem ha nem lett volna is kedvesek lettek volna velem,a szülésznő és az ügyeletes doki is nagyon aranyos volt.
2009. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így jártam az elsö babánál, most azért gondolkozok rajta, hogy jobb lenne ha nem is lenne dokim. Kihez jártál és kinél szültél?
2009. jún. 20. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Rajnaihoz jártam és Demeter Miklósnál szültem.
2009. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia ! Nekem nincs fogadott orvosom, és pár hét múlva fogok szülni a Klinikán. Ha még aktuális lesz Neked, megírhatom a tapasztalataimat !
2009. jún. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltatok! Persze, írd majd meg nyugodtan! Nekem még úgy is van időm, 24 hetes vagyok.
2009. jún. 21. 12:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, pár hét helyett 25-én szültem egy gyönyörű szép kisfiút :) Priviben megírhatom a tapasztalataimat, csak akkor jelezz itt vissza.
2009. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!