Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan kismama itt, aki...

Van olyan kismama itt, aki július végére van kiírva és Fehérváron fog szülni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én pl. ilyen vagyok, azaz remélem.

2 dátumom van júl. 28 és aug 12. Úgy néz ki kisfiút várunk.

Amúgy ma kezdtem a 32. vagy a 34. hetet, mert ide-oda raknak 2 héttel.( attól függ ki vizsgál) Nincs fogadott orvosom. Már nagyon várjuk. Első gyerek lesz. 27 éves vagyok. Kb. mindenünk megvan csak a babakocsit vesszük majd még később.

Ti Kit vártok? Hogy álltok a készülődéssel? Izgulsz?

Anikó

2009. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Mi már szinte mindent megvettünk, még matrac kell a kiságyba és ágynemű, lepedő.

Mi is kisfiút várunk! :)

Már a 35. hétben vagyunk, ezért kezdek izgulni, ami tudom, hogy csak ront a helyzeten.

Én még csak 23 leszek, de nem tartom rossznak.

Jól vagyunk, szerencsére könnyű a terhességem.

Ti hogy viselitek?

Honnan írsz?

Van már a Manónak neve?

Ren

2009. jún. 20. 15:38
 3/10 A kérdező kommentje:
A csomagomat összepakoltam csütörtökön, még 1-2 dolog kell, de a lényeg megvan.
2009. jún. 20. 15:39
 4/10 anonim ***** válasza:

Anikó vagyok! Székesfehérvárról írok! A kisbabánk a 24. héten 4d-n kislány volt ha maradna Laura Panka Lesz.

30.,32. héten már fiút állítottak akkor Károly Pál.

A Férjem ragaszkodott a nevéhez, én meg Apukáméhoz, mert sajnos már meghalt. A csomikat már én is összekészítettem, de mindig jut még valami eszembe. Én is izgulok már pedig aztán még milyen messze van.

Ti hogy fogjátok hívni a babát? A koroddal pedig ne foglalkozz ha Téged nem zavar. Én is jó rég vágytam már babára csak át vártam. Mi 12 éve vagyunk együtt. 2000-ben volt eljegyzésünk és csak tavaly házasodtunk össze. Ha a férjemre várunbk se házasság, se gyerek. ( Ő 31 éves) Szerinte még ráértünk volna.

Msn-em sajna nincs, de ha gondolod az iwiw-en fent vagyok!

MAUCZKÁNÉ BOGNÁR ANIKÓ.

2009. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 vav22 ***** válasza:

Sziasztok! Én augusztus 2-re vagyok kiírva, de szerintem meglesz július végén :-). Szintén Anikó vagyok :-) Én is elég fiatal vagyok, 21 éves. Nekünk még elég sok minden hiányzik, de lassacskán már megveszegetjük a dolgokat. Én jól viselem a terhességet, de valójában elég sok minden összejött már, pl. ég a gyomrom sokat, éjjel nehezen alszom, vizesedek, fáj a derekam és a szemérem csontom is nagyon valamint sokat keményedek az elejétől fogva... Szóval már van egy-két dolog ami miatt tényleg "terhesség", de nem igazán szoktam panaszkodni, csak ha sokat kell ácsorognom egy helyben :-). Kisfiút várunk, vagy Patrik vagy Benjamin lesz. És sajnos nincs fogadott dokink.

Nekem van msn-en, ha gondolod írj privát üzit és akkor megadom a címem!

További boldog babavárást!

2009. jún. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mi októberben lesz 6 éve, hogy együtt vagyunk, ezért is nem zavar, hogy 22 évesen leszek anya.

Sőt, jónak is tartom, majd viszem a kisfiam (mikor nagy fiam lesz :) ) a discoba! :D

A néven megy a "vita", ma reggel is ezzel kezdődött a nap.

A páromnak a Kristóf tetszik, jelenleg ezt szeretné.

De volt már szó a Martin, Márk nevekről is.

Az én favoritom a Kevin, de ez ki van lőve, mert szóba sem jöhet az apuci szerint.

Pontosan hányadik hétben is vagytok?

2009. jún. 21. 10:46
 7/10 A kérdező kommentje:

Most nézem, hogy még mit is írtatok.

Nekem sincsen fogadott orvosom, de nem zavar.

Így is minden okés és a pénzt meg a Manóra költöm!

2009. jún. 21. 10:47
 8/10 vav22 ***** válasza:
Én (utolsó hozzászóló) a 35. hétbe léptem. Már nincs két hét és mehetek NST-re. :-) Nekünk nem tervezett baba volt, nem tudom írtam-e már és kb. 3 hónapja voltunk együtt ezért nagyon nehéz volt a döntés, hogy mitévők legyünk.Úgy érzem helyesen döntöttünk és az apuka szintén fiatal kora ellenére felelősségteljesen viseli az új szerepet és mindent megtesz értünk uh. egy cseppet sem bántam meg, sőt!Én nagyon féltem az elején, nem a korom miatt, hanem amiatt, hogy még alig ismerjük egymást,de hiszek abban, hogy egy gyerek Isten ajándéka és igaza van annak aki azt mondta nekem az elején, hogy ha ekkora ajándékot ad, akkor segíteni fog abban is, hogy együtt szépen felneveljük :-) Például testvéremék hosszú éve óta együtt vannak, egy éve született a kisfiuk és állandó veszekedésbe nő fel a gyerek, uh. nem törényszerű az, hogy hosszú idő után biztosabb a dolog sajnos... Bár nyugtatóbb érzés egy hosszabb kapcsolatba gyereket vállalni az tuti, ezt tapasztaltam az elején elég sok fejtörést okozott, hogy normális vagyok -e egyáltalán??? De már alig várom h itt legyen a kisfiunk!!! Még lehet találkozunk is a kórházba :D:D:D
2009. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 vav22 ***** válasza:
Szia! Az utolsó hozzászóló vagyok. Nézegettem a régi kérdéseket és akkor találtam ezt meg. Mi július 30.án hajnali 1:50kor megszülettünk. Kisfiunk Patrik nemsokára két hónapos, Imádom a Kis Tündérkénket! Veletek mi a helyzet?
2009. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Írtam priviben.
2009. szept. 24. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!